Filtruoti pagal

Svoris

Svoris

  • 0,005kg - 0,1kg

Kaina

Kaina

  • 0,00 € - 5,00 €

Derlius

Derlius

Sodinimo mėnesiai

Sodinimo mėnesiai

Auginimo sąlygos

Auginimo sąlygos

Salierai, salierų sėklos

Skaityti daugiau

Aktyvūs filtrai

Salierai pasižymi stipriu aromatu, salsvu, kiek kartoku skoniu. Prieskoniams vartojamos ir salierų sėklos. Salierų žali, džiovinti ar sūdyti lapai vartojami kaip prieskonis salotoms, daržovių sriuboms, mėsos, žuvies, silkių patiekalams, padažams, marinatams, konservams paskaninti. Įdėkite salierų į virtą dietinį maistą - pagerės jo skonis, pagausės mineralinių medžiagų.

Salierai labai naudingi pagyvenusių žmonių mityboje, kadangi gerina druskų ir vandens apykaitą. Salierai itin gardūs ir aromatingi, valgant kartu su pomidorais ir paprikomis.

Salierai auginami priesmėlio ar lengvo priemolio dirvožemyje. Gausiam ir sveikam derliui išauginti, įtakos turi ne tik sveikos salierų sėklos, bet ir kokybiški daigai. Auginant salierus, svarbūs drėkinimo darbai. Dažnai laistomame dirvos paviršiuje susidaro pluta, per kurią augalo šaknys negali pasisavinti reikiamo kiekio deguonies, todėl žemę reikia nuolat purenti.

Mūsų internetinėje parduotuvėje pirkite salierų sėklasgerą kainą! Parduodamos sėklos pasižymi aukšta kokybe, todėl galite būti tikri, kad sulauksite sveiko ir gausaus daržovių derliaus! Paprasta salierų priežiūra ir teikiama daržovės nauda liks patenkinti tiek daržininkai mėgėjai, tiek profesionalai.