Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Svoris

Svoris

  • 0,001kg - 0,1kg

Kaina

Kaina

  • 0,00 € - 3,00 €

Augalo aukštis

Augalo aukštis

Derlius

Derlius

Sodinimo mėnesiai

Sodinimo mėnesiai

Auginimo sąlygos

Auginimo sąlygos

Petražolės, petražolių sėklos

Skaityti daugiau

Aktyvūs filtrai

Petražolės, petražolių sėklos

Petražolės - šiuo metu, tai vienas populiariausių prieskoninių augalų, kilusios iš Viduržemio jūros regiono. Prieskoninės žolelės naudojamos kulinarijoje, kosmetikos pramonėjė. Tam įtakos turi puikus lapų kvapas ir skonis, eteriniai aliejai, kurie gerina virškinimą ir žadina apetitą. Turtinga sudėtimi ir gydomosiomis savybėmis pasižyminti petražolė, kaip vaistinis augalas yra plačiai naudojama liaudies medicinoje.

Šios žalios ir kvapnios prieskoninės žolės mėgiamos sodininkų ir virtuvės meistrų. Petražolės yra dvimetis augalas, dažniausiai naudojamas įvairių patiekalų pagardinimui ir puošimui. Lapinės petražolės skleidžia malonų kvapą ir suteikia subtilų skonį, todėl dažnai valgomos kartu su salotomis, sriubomis, žuvies ir mėsos patiekalais. Petražolės taip pat vertinamos ir dėl savo maistingumo ir vitaminų gausos. Jų sudėtyje gausu baltymų ir angliavandenių.

Šios prieskoninės žolelės sėjamos pavasarį. Norint sulaukti greitesnio derliaus, petražolių sėklos prieš sėją sudrėkinamos. Nors petražolių sėklos labai smulkios, tačiau šalčio nebijo. Geriausiai petražolės jaučiasi pasodintos atvirose vietose, mėgsta purią priemolio ir priesmėlio dirvą, daug organinių trąšų, saikingą laistymą. Perlaisčius, augalai gali imti pūti. Petražolės reiklios priežiūrai: reikia nuolat ravėti, o paaugusias – retinti, taip pat nuolat purenti dirvą. Petražolių sėklas galima sėti ištisus metus.

Mūsų internetinėje parduotuvėje parduodamos petražolių sėklos išsiskiria aukšta kokybe, maistingumu, gausiai užderėjusiu derliumi, panaudojimo galimybėmis. Siūlome daržovių sėklas už itin gera kainą! Nojaus elektroninėje parduotuvėje, sėklas pirkti pigu ir patogu!