Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Kaina

Kaina

  • 0,00 € - 8,00 €

Augalo aukštis

Augalo aukštis

Derlius

Derlius

Tinkama naudoti

Tinkama naudoti

Sodinimo mėnesiai

Sodinimo mėnesiai

Auginimo sąlygos

Auginimo sąlygos

Kitos daržovės, daržovių sėklos

Skaityti daugiau

Aktyvūs filtrai

SAULĖGRĄŽA −50%
−50%
  • −50%

SAULĖGRĄŽA

Bazinė kaina 0,49 € Kaina 0,25 €
Availability: 168 In Stock
Kitos daržovės, daržovių sėklos

Kitos daržovių sėklos – šioje kategorijoje sėklas savo daržui išsirinks net ir pats išrankiausias daržininkas. Čia rasite peruvinių dumplūnių, smidrų, salotinių trūkažolių, valgomųjų ybiškių, valgomųjų gelteklių ir kitų daržovių sėklų. Siūlome jums truputį egzotikos ir pasaulio virtuvės skonių. Išdrįskite išbandyti naujas rūšis ir veisles savo darže!

Šviežios ir tinkamai užaugintos daržovės yra ne tik sotus ir skanus maistas, bet ir vienas svarbiausių mineralinių medžiagų, mikroelementų, vandenyje tirpių vitaminų, karotinų ir virškinamosios ląstelienos šaltinių. Mūsų mitybą labai paįvairina daržovės, kadangi kiekviena iš jų yra unikali, savito skonio, o ir maistinė vertė skiriasi.

Mūsų internetinėje parduotuvėje galite pirkti kokybiškas įvairaus ankstyvumo daržovių sėklas. Parduodamomis sėklomis ir užderėjusiais sultingais jų vaisiais liks patenkintas tiek daržininkas mėgėjas, tiek profesionalas. Paįvairinkite savo mitybos racioną naujomis, dar neišbandytomis daržovių rūšimis!

Siekiame pasiūlyti Jums kokybiškų daržovių sėklų gera kaina. Internetu daržovių sėklas galite pirkti ne tik pigiai, bet ir patogiai - vos kelių mygtukų paspaudimu. Džiaukitės gausiu derliumi ir šviežiomis, savo rankomis užaugintomis, daržovėmis!