Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Svoris

Svoris

  • 0,001kg - 0,1kg

Kaina

Kaina

  • 0,00 € - 5,00 €

Derlius

Derlius

Sodinimo mėnesiai

Sodinimo mėnesiai

Auginimo sąlygos

Auginimo sąlygos

Cukinijos, cukinijų sėklos

Skaityti daugiau

Aktyvūs filtrai

CUKINIJA DI NIZZA

Kaina 0,49 €
Availability: Out of stock
Cukinijos, cukinijų sėklos

Maistinga ir plačiai auginama daržovė – cukinija. Šios moliūginės šeimos daržovės kupinos mineralinių medžiagų. Cukinijos kilę iš Italijos, šiomis dienomis jos auginamos visame pasaulyje.

Cukinijas auginti nesudėtinga. Šios daržovės auga derlingoje, nuo vėjų apsaugotoje dirvoje. Cukinijų sėklos sėjamos vasaros pradžioje. Kadangi šios daržovės mėgsta šilumą, cukinijų sėklas reikėtų sėti saulėtoje vietoje, kurią nuolatos lepintų saulės spinduliai.

Tiek vaisiai, tiek ir cukinijų sėklos gali būti naudojamos įvairių patiekalų gamyboje, konservuojamos ar valgomos tik nuskintos. Cukinijos ir iš jų pagaminti pagardai turi labai mažai kalorijų, todėl jas mėgsta sveikuoliai ir su antsvoriu kovojantys žmonės.

Auginant cukinijas, rekomenduotinas ankštinių augalų, svogūnų, pomidorų, ankstyvųjų kopūstų, bulvių, porų priešsėlis. Nuo sėjomainos priklauso ne tik derlius, vaisių kokybė, bet ir piktžolių, kenkėjų ir jų plitimo kontrolė bei dirvožemyje esančių maisto medžiagų pasisavinimas. Svarbu, kad cukinijų lysvės būtų uždengtos mulčiu. Tinkamiausias cukinijų šaknų dangos storis – 7 cm. Mulčių gali sudaryti šiaudai, žolė, daržo atliekos, lukštai su kompostu, kurie maitina mikroorganizmus ir aktyvina jų veiklą.

Mūsų internetinėje parduotuvėje galite pirkti kokybiškas ankstyvas, vidutinio ankstyvumo, vidutinio vėlyvumo cukinijų sėklas. Parduodamomis cukinijų sėklomis ir užderėjusiais sultingais vaisiais liks patenkintas tiek daržininkas mėgėjas, tiek profesionalas. Siekiame pasiūlyti Jums kokybiškų cukinijų sėklų - gera kaina. Internetu cukinijų sėklas galite pirkti ne tik pigiai, bet ir patogiai - sugaišite vos kelias minutes. Džiaukitės gausiu derliumi ir šviežiomis daržovėmis ant savo stalo!