Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 0,00 € - 1,00 €

Žydėjimo mėnesiai

Žydėjimo mėnesiai

Sodinimo mėnesiai

Sodinimo mėnesiai

Vėdrynai

Skaityti daugiau

Aktyvūs filtrai

Vėdrynai geriausiai auga drėgnoje vietoje, mėgsta pavėsį ir puveningą žemę. Žydi apie 3 savaites, birželio mėnesį, pilnaviduriais žiedais. Žiedkotis išauga 30–40 cm aukščio. Žydint, svogūninėms gėlėms reikia daug drėgmės ir pavėsio, peržydėję sunyksta.

Pranykusių vėdrynų šakniagumbius reikėtų iškasti, surinkti ir laikyti patalpoje iki pavasario. Prieš sodinimą, gumbus per naktį pamirkyti. Sodinti 1–2 cm gylyje. Nuskynus nepilnai išsiskleidusius vėdrynų žiedus, galite pamerkti į vazą, vėdrynai Jus džiugins žydėjimu iki 2 savaičių.

Tik nedaugelis vėdrynų rūšių auginami gėlynuose. Lietuvoje nemaža dalis rūšių paplitusios drėgnose pievose ir miškuose. Daugelis šių svogūninių gėlių sunkiai auginamos, tad retai sodinamos alpinariumuose, tačiau yra dekoratyvių rūšių, mėgstančių pavėsį.

www.nojus.lt internetiniame kataloge galite išsirinkti kokybiškus vėdrynų svogūnėlius, kurie parduodami už kiekvienam prieinamą kainą. Apžiūrėję nuotraukas, kuriose pavaizduota augalo išvaizda, spalva ir pavadinimas, paspauskite ant nuotraukos – čia pateikta detali informacija, ji padės geriau susipažinti su augalo sodinimo, auginimo ir priežiūros ypatumais. Parduodamoms svogūninėms gėlėms kataloge, taikome įvairias akcijas, todėl vėdrynai, kaip ir kitos patikusios svogūninės gėlės – žema kaina. Pirkdami gėlių svogūnėlius internetu ne tik sutaupysite, bet ir džiaugsitės gėlyno išskirtinumu!