Filtruoti pagal

Kategorijos

Kategorijos

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Prieinamumas

Prieinamumas

Kaina

Kaina

  • 2,00 € - 43,00 €

Trąšos vejai

Skaityti daugiau

Aktyvūs filtrai

Norint turėti gražią, tankią veją, būtina pasirūpinti jos tręšimu. Trąšos vejai skirtos tam, kad veja greičiau augtų, būtų dekoratyvesnė ir atsparesnė aplinkos poveikiui. Trąšos vejai gali būti skirtos tręšti pavasarį, rudenį arba visus metus. Kai kurios vejos trąšos naudingos ne tik vejai, bet ir dekoratyviniams augalams, gyvatvorėms, kitiems kultūrinio landšafto augalams.

Veją, priklausomai nuo žolės tipo, laistymo galimybių ir naudojimo intensyvumo, reikia tinkamai tręšti. Sodo veją trąšomis, kurių sudėtyje yra azoto, paskutinį kartą tręšti reikia ne vėliau nei rugpjūčio pabaigoje, bet jei veikliosios medžiagos trąšose mažiau nei 10 proc., tręšti galima ir visą rugsėjį.
Jei turite įsirengę automatinę laistymo sistemą, maistinės medžiagos intensyviau nuplaunamos, todėl tręšimo laikas kiek pailgėja. Taip pat yra ir tuomet, kada veja labai intensyviai naudojama, pavyzdžiui, futbolo stadione – tokiose vietose veja tręšiama dar ir spalio mėnesį.
Rugsėjį ir spalį geriausias laikas veją tręšti trąšomis, kurių sudėtyje yra kalio. Tokios trąšos stiprina augalus, padeda jiems sukaupti reikalingų maistinių medžiagų ir pasiruošti ekstremalioms sąlygoms žiemą.