Filtruoti pagal

Svoris

Svoris

  • 0,003kg - 0,007kg

Kaina

Kaina

  • 0,00 € - 2,00 €

Derlius

Derlius

Sodinimo mėnesiai

Sodinimo mėnesiai

Auginimo sąlygos

Auginimo sąlygos

Žemuogės, žemuogių sėklos

Skaityti daugiau

Aktyvūs filtrai

Nuo seno žinoma, kad žemuogių lapais ir uogomis buvo gydomos įvairios ligos. Liaudies medicinoje žemuogė buvo viena iš pirmųjų vaistinių augalų. Žemuogės – skaniausios ir kvapniausios uogos, kurias valgyti labai sveika tiek mažiems, tiek dideliems. Uogomis ir žemuogių lapais bei žiedais rudenį ir žiemą galite stiprinti organizmą, gydytis peršalus, viduriuojant, sergant reumatu, mažakraujyste, metant svorį, stabdant kraujavimą, esant cukraligei ir kt.

Lysvės žemuogių sėkloms ruošiamos 1–2 mėn. iki sodinimo. Prieš sodinant geriau šviežiu mėšlu netręšti. Jei dirva drėgna – auginkite aukštose lysvėse. Smėlėtose dirvose uogos būna smulkios, nes trūksta drėgmės. Žemuogėms reikėtų lengvesnio, silpnai rūgštoko su kuo daugiau humuso, priemolio arba priesmėlio. Nors žemuogės mėgsta drėgmę, tačiau ne drėgmės perteklių. Vieta, kurioje bus auginamos žemuogės, turi būti apsaugota nuo vėjų, kitaip gali atsirasti grybinių ligų.

Mūsų internetinėje parduotuvėje įsigysite kokybiškų žemuogių sėklų. Parduodamomis žemuogių sėklomis ir vėliau užderėjusiomis aromatingomis uogomis liks patenkintas tiek daržininkas mėgėjas, tiek profesionalas. Internetu žemuogių sėklas galite pirkti ne tik pigiai, bet ir patogiai - vos kelių mygtukų paspaudimu. Džiaukitės kvapniomis, gardžiomis uogomis!