Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Svoris

Svoris

  • 0kg - 0,009kg

Kaina

Kaina

  • 0,00 € - 3,00 €

Augalo aukštis

Augalo aukštis

Derlius

Derlius

Spalva

Spalva

Sodinimo mėnesiai

Sodinimo mėnesiai

Auginimo sąlygos

Auginimo sąlygos

Paprikos, paprikų sėklos

Skaityti daugiau

Aktyvūs filtrai

Paprikos, paprikų sėklos

Paprikos – vienmetės, šilumą mėgstančios, ilgos vegetacijos (130–170 d.) daržovės

Dažnai naudojamos maisto gaminime, įvairiuose patiekaluose dėl savo skonio, aromato ir spalvos.

Jose gausu angliavandenių, mineralinių medžiagų, ypač kalio, vitamino C, kuris yra svarbus imuninės sistemos stiprinimui ir kūno ląstelių apsaugai nuo laisvųjų radikalų. Taip pat vitaminų: A, B6, E ir folio rūgžties.

Paprikos būna įvairios formos – cilindrinės, kūgiškos, smailėjančios, plokščios bei spalvingos: raudonos, geltonos, žalios, violetinės, rudos. O skonis atitiktų kiekvieno poreikius, kadangi paprikų rūšių yra nuo saldžių ir švelnių iki aštrių ir pikantiškų.

Šildomame šiltnamyje, paprikos sėjamos žiemos pabaigoje, į paprastą šiltnamį – įpusėjus kovui. Paprikos geriausiai auga lengvoje žemėje, padarius mišinį iš komposto, derlingos humusingos žemės, durpių ir smėlio. Paprikos itin mėgsta šilumą ir drėgmę bei nuo vėjų apsaugotas vietas. Pasėjus paprikas, žemė turi būti pridengiama polietilenine plėvele, kad greičiau ir vienodžiau sudygtų sėklos. Paprikas laistyti reikia gausiai ir dažnai 2–3 kartus per savaitę.

Paprikų sėklos sufasuotos į hermetišką, drėgmei, temperatūros pokyčiams, šviesai atsparią polietileno, aliuminio ir popieriaus pakuotę, kuri išsaugo geriausias sėklų savybes nuo sufasavimo iki sėjos.

Džiaugiemės galėdami pasiūlyti paprikų sėklų rūšių, kurios jau yra išbandytos Lietuvos klimato sąlygomis.

Mūsų internetinėje Nojaus sėklų parduotuvėje rasite gausų ankstyvų, vidutinio ankstyvumo ar vėlyvų paprikų veislių. Pirkite paprikų sėklas, skirtas auginti šiltnamyje, po plėvele ar lauke. Parduodamų paprikų sėklų asortimentas platus, todėl kiekvienas daržininkas, mėgėjas ar profesionalas, išsirinks sėklų pagal poreikį. Mūsų tikslas - pasiūlyti Jums kokybiškų sėklų - gera kaina!