Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Svoris

Svoris

  • 0,01kg - 1,5kg

Kaina

Kaina

  • 1,00 € - 8,00 €

Žydėjimo mėnesiai

Žydėjimo mėnesiai

Augalo aukštis

Augalo aukštis

Tinkama naudoti

Tinkama naudoti

Spalva

Spalva

Sodinimo mėnesiai

Sodinimo mėnesiai

Auginimo sąlygos

Auginimo sąlygos

Narcizai

Skaityti daugiau

Aktyvūs filtrai

NARCIZAI BANTAM
−40%
−40%
  • −40%

NARCIZAI BANTAM

Bazinė kaina 1,99 € Kaina 1,19 €
Availability: 55 In Stock
NARCIZAI RIP VAN WINKLE
Išparduota
−40%
  • −40%

NARCIZAI RIP VAN WINKLE

Bazinė kaina 1,89 € Kaina 1,13 €
Availability: Out of stock

Narcizai – svaiginančio kvapo ir grožio pavasarinės svogūninės gėlės, plačiai auginamos soduose, parkuose, darželiuose, vazonuose. Priskaičiuojama per 50 narcizų rūšių, kurias kryžminant tarpusavyje išvesta daug įvairiausių veislių ir hibridų. Pas mus auginamos 3 rūšys: poetinis (Narcissus poeticus L.), puokštinis (Narcissus tazetta L.) ir tariamasis (Narcissus pseudonarcissus L.) narcizas.

Manoma, kad ryškiaspalviai ir puošnūs narcizai buvo pirmieji augalai, kuriuos imta auginti gėlynuose. Dar ir šiandien jų yra kone kiekviename darželyje. Išsiskiriantys neįprastos formos žiedlapiais, karūnėlėmis ar vamzdeliais, kiti – tvirtais stiebais ir gražiais lapais – narcizai žavi elegancija ir paprastumu. Pagal žiedo formą narcizai skirstomi į daug grupių, iš kurių dažniausiai pas mus auginami yra vamzdeliniai, plačiavainikiai, siauravainikiai, pilnaviduriai ir poetiniai narcizai.

Narcizų auginimas. Šias svogūnines gėles auginti visai nesunku, o svogūnėlių nereikia iškasti kiekvienais metais. Dėl paprastos priežiūros šias gėles ypatingai mėgsta gėlininkai. Narcizų poreikiai susiję su kilmės aplinkybėmis: daugelis rūšių kilę iš kalnų rajonų, todėl geras drenažas – būtina auginimo sąlyga. Geriausiai narcizai auga saulėtoje vietoje, purioje ir derlingoje dirvoje. Sodinami rugpjūčio–rugsėjo mėn., o pašalus – mulčiuojami durpėmis, pavasarį dalis durpių nužeriama į tarplysvius. Jeigu pasirinksite skirtingu laiku žydinčias rūšis – sodriu ir užburiančiu kvapu mėgausitės nuo balandžio pabaigos iki birželio pradžios!

www.nojus.lt internetiniame kataloge greitai ir paprastai išsirinksite svogūninių gėlių patrauklia kaina. Taikoma akcija ar išpardavimas - leis ne tik sutaupyti bet ir džiaugtis dar didesniu gėlynu.

Nojaus sėklos internetinėje parduotuvėje www.nojus.lt - platus rudeninių ir pavasarinių svogūninių gėlių asortimentas - rinkitės ir puoškite gėlyną nuostabiais žiedais!