Sėklos profesionalams

Skaityti daugiau

Aktyvūs filtrai

Tiek profesionaliems daržovių augintojams, tiek mėgėjams siūlome aukščiausios kokybės platų, naujų ir novatoriškų daržovių sėklų asortimentą.

Atstovaujame žinomas Olandijos įmones Nunhems© ir Rijk Zwaan© bei Čekijos įmonę MoravoSeed©. Veislės pasižymi ne tik geru derliumi, bet ir atsparumu įvairioms ligoms, kenkėjams ir neigiamam aplinkos poveikiui.

Internetiniame parduotuvės kataloge – pirkite kokybiškas ir profesionalias sėklas bei džiaukitės gausiu derliumi, sveikai išaugintomis daržovėmis! Įvairaus ankstyvumo ir veislių, rūšių, aukščiausios kokybės sėklos patiks ne tik daržininkui profesionalui, bet ir didesnių poreikių turintiems pirkėjams!

Profesionalias sėklas geriau pažinti ir išsirinkti tarp gausos padės tikslūs pavadinimai, pateiktos nuotraukas bei detalūs aprašymai. Apie daržovių auginimą, priežiūrą, tręšimą taip pat galite pasiskaityti ant sėklų pakelio nugarėlės. Siūlomai profesionaliai sėklų linijai nuolat taikome akcijas, tad pasinaudoti gera kaina – tikrai verta! Pirkti profesionalias, aukščiausios kokybės sėklas internetu galite pigiai ir vos kelių mygtukų paspaudimu. Jeigu norite išauginti sveikesnį derlių, tuomet išbandykite sėklas, atrinktas iš pirmaujančių pasaulyje!