Rudenį sodinamos gėlės

Rudeninių gėlių prekyba prasidės RUGPJŪČIO antroje pusėje.
Skaityti daugiau

Aktyvūs filtrai

Rudenį sodinamos gėlės

Nuo rugsėjo vidurio ateina laikas sodinti tulpes, hiacintus, krokus, narcizus ir kitų rūšių rudeninių gėlių svogūnėlius. Šiame kataloge kasmet pateikiamas naujas "Nojaus sėklos" rudeninių gėlių svogūnėlių asortimentas!


Rudeninės svogūninės gėlės gerai auga atviroje vietoje ir šviesiame pusšešėlyje. Tinkamiausia žemė – laidi ir puveninga, taip pat tinka priesmėlis, priemolis. Skurdžią smėlingą dirvą reikia pagerinti kompostu, moliu, o sunkią molingą – durpėmis ar smėliu.

Vegetacijos metais dirva turi būti drėgna. Rudeninėms gėlėms kenkia tiek sausra, tiek užsistovėjęs vanduo. Norint, kad sėkmingai susiformuotų nauji svogūnai ir gumbasvogūniai, augalus reikėtų tręšti. Tinkamai prižiūrint rudenines gėles – vienoje vietoje gali augti maždaug 5 metus. Svogūninės gėlės iškasamos tada, kada nugelsta lapai, o į dirvą sodinamos nuo rugsėjo pabaigos iki spalio pradžios, atsižvelgiant į kiekvienos rūšies poreikius.

Rudeninių gėlių svogūnėliai parduodami internetu patrauklia kaina. Pirkite ne tik patogiai, greitai, bet ir sutaupykite! Norimus žiedus rinkitės pagal rūšį, žiedų formą, sodinimo vietą. Nuotraukose matyti gėlės žiedo išvaizda, forma, rūšies pavadinimas, o paspaudus ant nuotraukos, galite susipažinti su detalia informacija apie augalo sodinimo ir priežiūros ypatumus. Mūsų parduodamų svogūninių gėlių kataloge, kaip ir visoms kitoms prekėms, taip ir rudeninėms gėlėms, taikome nuolaidas, akcijas, todėl gėles pirkite žemesnėmis kainomis. Pigios svogūninės gėlės – įvairesnis Jūsų gėlių darželis!