Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Svoris

Svoris

  • 0kg - 0,04kg

Kaina

Kaina

  • 0,00 € - 3,00 €

Derlius

Derlius

Sodinimo mėnesiai

Sodinimo mėnesiai

Auginimo sąlygos

Auginimo sąlygos

Svogūnai, svogūnų sėklos

Skaityti daugiau

Aktyvūs filtrai

Svogūnai, svogūnų sėklos

Svogūnas yra viena iš populiariausių ir dažniausiai auginamų daržovių. Svogūnai yra dvimečiai, daugiamečiai augalai, naudojami įvairių patiekalų gamybai ir jų pagardinimui.

Šiuo metu priskaičiuojama daugiau nei trys šimtai įvairiausių svogūnų rūšių. Nors populiaresni yra svogūnų sodinukai, tačiau danžnai sėjai pasirenkamos ir svogūnų sėklos. Pastarosios dygsta lėčiau, tačiau derlius būna toks pat gausus. Norint, kad svogūnų sėklos greičiau sudygtų, jas būtina pabrinkinti. Svogūnai vertinami dėl pikantiško skonio ir kvapo. Valgomi tiek svogūno šakniavaisiai, tiek laiškai, kuriuose taip pat gausu vitaminų. Maisto gamyboje be svogūnas - daugelio patiekalų pagrindas, jį tinka vartoti tiek žalią, tiek virtą, keptą ar apdorotą garuose.

Valgant svogūnus, Jūsų organizmą aprūpinsite šiomis mineralinėmis medžiagomis: geležimi, kaliu, kalciu, magniu, manganu, fluoru, fosforu, siera ir dar daug kitų. manoma, kad svogūnai padeda apsisaugoti nuo įvairių ligų (diabeto, peršalimo ar širdies negalavimų).

Svogūnai geriausiai auga priesmėlio ir puveningoje, nešlapioje priemolio dirvoje. Sėjant reikėtų rinktis aukštesnes, šiltesnes, greitai išdžiūstančias dirvas.

Mūsų internetinėje parduotuvėje pirkite svogūnų sėklasgerą kainą! Užtikriname, kad parduodamomis svogūnų sėklomis, užderėjusiu derliumi ir teikiama šių daržovių nauda liks patenkintas tiek daržininkas mėgėjas, tiek profesionalas. Siekiame pasiūlyti Jums kokybiškų svogūnų sėklų gera kaina. Internetu svogūnų sėklas galite pirkti ne tik pigiai, bet ir patogiai – vos kelių mygtukų paspaudimu.