Barkodas: 4771315388362  
Kiekis:

228 g.

 

Pond Gobler – tvenkiniams nuo žydėjimo

Tai natūraliai gamtoje egzistuojančių mikroorganizmų ir fermentų sausas mišinys. Mikroorganizmai kaip maitinimosi šaltinį aktyviai panaudoja negyvą organiką, susikaupusią dugninėse nuosėdose, pernykščius lapus, trąšas, fekalijas, fermų ir namų ūkio atliekas. Todėl sumažėja dugninių nuosėdų tūris, sustabdomas vandens žydėjimas, padidinamas vandens skaidrumas, pašalinama amoniakas, nitritai, fosfatas, šlapalas bei fekalijos pratekančiuose vandens telkiniuose bei nepratekančiose vandens ekosistemose. Biopreparatas netoksiškas, nekenkia florai ir faunai. Yra efektyvus, kai pH 5.5 - 7.5. Temperatūrinis diapazonas +5 - +45 °C, bet geriausias efektas pasiekiamas, kai temperatūra yra +30 °C.

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA. Įmeskite biopreparato pakelį į vandenį, kurį norite išvalyti. Pakelius išmėtykite tolygiai ant vandens paviršiaus, ypač aplink seklumas.

Nustatant biopreparato dozės kiekius, remkitės tolesniais nurodymais:

Vienas pakelis (226.8 g) išvalo 800 m3 vandens. Tai savaitės dozė.
Pirminė dozė yra dviguba.
Skaičiuojant tvenkinio dydį, gylį skaičiuokite tik iki 1,5 m.
Pavyzdys: Tvenkinio dydis 80m x 40m x 1m gylis = 3200m3 = 4 pakeliai per savaitę.

Valant lauko baseinus, melioracijos ir nutekamojo vandens baseinus, žuvų ir krevečių auginimo telkinius, sūraus ir gėlo vandens akvariumus - biopreparatą ištirpinkite kibire vandens ir išpilkite į baseiną.

  • PAŠALINA TOKSINUS - AMONIAKĄ, UREA
  • PAŠALINA FOSFATUS IR AZOTO JUNGINIUS
  • PAŠALINA ŽUVŲ FEKALIJAS, MAISTO ATLIEKAS
  • PAŠALINA NEMALONIUS KVAPUS
  • SUMAŽINA ŽUVŲ IR KREVEČIŲ MIRTINGUMĄ
4771315388362
2013-07-30

SUSIJUSIOS PREKĖS

PANAŠIOS PREKĖS