UAB “NOJUS“ (nuo 2023m. tapo UAB Seeds online) veiklą pradėjo 1991 metais. Jau daugiau nei trisdešimt metų įmonė sėkmingai plėtoja savo veiklą Lietuvoje, atstovauja didžiausius sėklų ir svogūninių gėlių gamintojus Rytų Europoje. Mūsų bendrovė yra viena iš pirmaujančių mėgėjams skirtų sėklų ir svogūninių gėlių rinkoje.

 

Pagrindinės veiklos sritys - didmeninė prekyba sėklomis ir prekyba sėklomis internetu. Sėklų asortimentą sudaro: daržovių sėklos, gėlių sėklos, prieskonių sėklos, ekologiškos sėklos, vejos sėklos ir pašarinių žolių sėklos, pašarinių runkelių sėklos, pavasarinių svogūninių gėlių gumbai ir rudeninių svogūninių gėlių gumbai, svogūninės gėlės.

 

Pagrindinis tikslas - pateikti produktą, kuris garantuotų gausų ir kokybišką derlių, patenkintų visus klientų poreikius. Plėtodami savo veiklą, stengiamės tobulėti, gerinti savo darbo kokybę. Veikdami atsakingai, siekiame didinti mūsų klientų pasitenkinimą, įmonės konkurencingumą bei pelningumą. Atsižvelgiame į rinkos naujoves, todėl galime patenkinti visų klientų pageidavimus.

 

Bendradarbiaujame su Olandijos, Vokietijos, Lenkijos ir kt. šalių kompanijomis, iš kurių importuojame prekes. Mūsų asortimentą sudaro ne tik patikimos, laiko patikrintos sėklų rūšys, kiekvieną sezoną asortimentą papildome naujomis sėklų ir svogūninių gėlių rūšimis. Stengiamės kiekvieną sezoną pasiūlyti naujas, Europoje madingas augalų sėklas. Galime supakuoti, sėklas ar svogūnines gėles pagal specialų Jūsų pageidavimą, parinkti Jūsų rinkai tinkamą asortimentą, pagaminti Jums specialią pakuotę.

 

Visus produktus fasuojame į firmines pakuotes. Dirbame su didžiausiais Lietuvos, Latvijos, Estijos prekybos tinklais ir specializuotais sodo prekių centrais. Pirkėjų pageidavimu prekės pristatomos į jų nurodytą vietą. Bendrovė bendradarbiauja su stambiomis užsienio šalių sodininkystės reikmenų ir augalų auginimo bendrovėmis.

 

Ypač daug dėmesio skiriama parduodamų prekių kokybei. Kiekvienos sėklų ir svogūninių augalų siuntos kokybė tvirtinama Valstybinės augalininkystės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos išduotais sertifikatais, kurie atitinka ES reikalavimus. Prekes perkame tik iš patikimų partnerių, kurie savo produktams pateikia sertifikatus.

 

Vertiname partnerystę ir kiekvieną pirkėją - tiek užsiimantį verslu, tiek galutinį vartotoją, besirūpinantį savo sodu, daržu, aplinka.

 

Norėtume tapti Jūsų draugais, partneriais, bendraminčiais ir profesionaliais pagalbininkais, galinčiais sėkmingai bendradarbiauti, siekiant bendrų tikslų. Susidomėjus ar iškilus klausimams prašome kreiptis, mes visada stengiamės rasti kompromisą, naudingą abejoms pusėms.