HANSA ugnies įdegtukai

HANSA ugnies įdegtukai – naudingi kasdien! Su jais sutaupysite laiko ir išsaugosite gerą nuotaiką.

Ugnies įkūrimas ne toks jau paprastas veiksmas. Jis reikalauja nemažai laiko, kruopštumo ir pastangų. Ypač jeigu kuras nėra tinkamai paruoštas arba nėra naudojamas pagal paskirtį.

Tačiau HANSA ugnies įdegtukai šį darbą paverčia tikru malonumu. Tereikia vos vieną ugnies įdegtuką padėti po ugniavietėje paruoštu kuru ir jį uždegti. Lengvai ir greitai užsidegantys ir stipria liepsna iki 10 minučių liepsnojantys ugnies įdegtukai įkurs ugnį židinyje, krosnelėje, grilyje, laužavietėje ar bet kurioje kitoje jūsų norimoje vietoje. Ugnies įdegtukus nesunkiai uždegsite drėgnu, vėjuotu oru ir net jiems sušlapus. Tai būdas atsipalaiduoti ir mėgautis ugnies teikiamais malonumais, negalvojant apie eilinius sunkumus ją įkuriant.

HANSA ugnies įdegtukai – ir viskas paprasta!

Drėgnas kuras?

Malkų degimo greitis ir išskiriamas šilumos kiekis priklauso nuo jų rūšies ir drėgnumo. Nepakankamai išdžiūvusios malkos dalį degimo metu išskiriamos šilumos eikvoja vandeniui pašalinti, t.y. ne visa šiluma panaudojama namams šildyti. Iš malkų išsiskyrusi drėgmė sutraukia degimo produktus (suodžių daleles) ir, įgavusi naują (lipnią) formą, padengia suodžių apnašomis prietaiso vidaus detales, dūmtraukio sieneles. Suodžių apnašos mažina šildymo prietaiso efektyvumą, greitina dėvėjimąsi, skatina detalių koroziją, padidėja gaisro pavojus dūmtraukyje.

4779022360435

PANAŠIOS PREKĖS