BARKODAS: 9008274019590

Herbicidas, skirtas vienametėms ir kai kurioms daugiametėms dviskiltėms piktžolėms naikinti vejose.

Nufarm MCPA - selektyvaus veikimo sisteminis herbicidas naudojamas piktžolėms naikinti vejose. Herbicidas  sustabdo piktžolių augimą, jos nustoja augti ir žūsta. Nufarm MCPA geriausiai sunaikina jaunas, aktyviai augančias piktžoles, šiltu, saulėtu oru (daugiau kaip + 10˚C) ir kai dirvos drėgmė optimali. Herbicidas geriausiai veikia jei po purškimo 6 valandas nelyja.
NAIKINAMOS PIKTŽOLĖS: vejose naikina rūgštynes, dilgėles, kiaulpienes, trikertes žvagines, dirvines nemiršėles, daržines žliūges, gysločius, vėdrynus.
NAUDOJIMO NORMOS: į 10 litrų vandens įpilama 70ml herbicido ir šiuo tirpalu nupurškiama 300m² vejos. Purškiama, kai vejoje vyrauja herbicidui jautrios piktžolės. Norint išnaikinti kiaulpienes purškiama, kai jos yra pilnos rozetės tarpsnyje, bet prieš žiedinio pumpuro pasirodymą.
DĖMESIO! Vaikščioti ant Nufarm MCPA apdorotos vejos galima tik tai po to, kai išpurkštas produktas visiškai išdžiūsta.

Atsargiai! Kenksminga prarijus. Smarkiai pažeidžia akis.

Atsargiai! H410 Labai toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus.

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių savybėmis, kurios nurodytos prekių aprašymuose. Kilus klausimams, kreipkitės telefonu +370 640 79 231 arba el. paštu seklos@nojus.lt

9008274019590
2020-11-26

SUSIJUSIOS PREKĖS

PANAŠIOS PREKĖS