Barkodas: 4771315388126  
Kiekis:

100 g

 

Dėmesio! Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Vario sulfatas (mėlynasis akmenėlis)

Vario sulfatas dar vadinamas mėlynuoju akmenėliu.
Vario sulfato medžiaga yra leidžiama naudoti ekologiniuose ūkiuose.
Žemės ūkyje: kenkėjų kontrolei kaip Bordo mišinio dalis (kartu su kalkėmis) nuo grybelinių ligų ir amarų; kompleksinių mineralinių trąšų komponentas; mikroelementas. Statyboje: priemonė nuo medienos puvimo ir nuo grybelinių ligų (tame tarpe medienos grybo);rūdžių dėmes naikinimui, druskos nuosėdų šalinimui nuo plytų, betono ir tinko paviršių, mineralinių dažų gamyboje.
Veterinarijoje: kanopų ligų profilaktikai.
Metalo apdorojimui: elektrolitinio dengimo vonių komponentas.
Chemijos pramonė: celiuliozės acetato pluošto gamyboje.
Liaudyje sodininkai augalus purškia ramybės būsenoje - iki pumpurų sprogimo. Taip naikinami vaismedžių ir vaiskrūmių puvinių, rauplių, degulių, kokomikozės, šviesmargių ir kitų ligų sukėlėjai, vaismedžiai apvalomi nuo kerpių ir samanų. Obelims, kriaušėms, vyšnioms, slyvoms, abrikosams, serbentams, agrastams purkšti ruošiami 1 % koncentracijos tirpalai. Stengiantis apsaugoti vaismedžių šaknis nuo gumbo, šaknys prieš sodinimą tame tirpale pamirkomos. Sodininkai mėlynąjį akmenėlį naudoja ir vaismedžių žaizdoms dezinfekuoti.
4771315388126
2013-07-30

PANAŠIOS PREKĖS