CELLFAST ECONOMIC 3/4" sodo žarna, 50 m ilgio. Aukštą kokybę garantuoja patikimas gamintojas. Economic - tai lanksti 3 sluoksnių žarna su poliesterio skersine pyne. Atspari UV spinduliams ir dumblių nusėdimui žarnos viduje.

Specifikacija – Gamintojas: Cellfast
- Linija: Ekonominė
- Gamintojo kodas: 10-024
- Dydis: 3/4 colio (19 mm)
- Ilgis: 50m
- Kategorija: sodo laistymas
- Pakuotė: ritinėlis
- Pintinė: kryžius
- Plyšimo slėgis: 20 barų
- Darbinė temperatūra: -10 / +50°C
- Sluoksnių skaičius: 3
- Naudojamos technologijos: atsparios UV spinduliams, kovojančios su dumbliais, visą sezoną

Komplekte - Sodo žarna Cellfast Economic 3/4 50m 3 sluoksnių
- Gamintojo pakuotė

5901828850257

Charakteristikos

Sluoksnių kiekis
3
Maksimalus Spaudimas
20 bar
Žarnos Apimtis
3/4"
Žarnos Ilgis
50m
 • CELLFAST sodo laistymo žarnų privalumai ir skirtumai  "Cellfast" yra gerai vertinamas prekės ženklas, kurio specializacija — aukštos kokybės laistymo žarnos. Šios firmos žarnos pasižymi ilgaamžiškumu, lankstumu ir patogiu dizainu, todėl jas renkasi tiek sodininkai mėgėjai, tiek profesionalūs kraštovaizdžio tvarkytojai. Pagrindinės "Cellfast" laistymo žarnų savybės — pažangi daugiasluoksnė konstrukcija, apsauganti nuo susisukimo, ilgaamžiškumą užtikrinantis atsparumas UV spinduliams ir lengvas dizainas, kad būtų patogu naudoti. Daugelyje modelių taip pat yra ergonomiškos jungtys, užtikrinančios saugų ir sandarų sujungimą. Daug dėmesio skirdama naujovėms ir patikimumui, "Cellfast" ir toliau tiekia įvairius klientų poreikius atitinkančius gaminius, užtikrindama veiksmingus ir efektyvius sodų ir vejų laistymo sprendimus.

  Kad palygintume skirtingus Cellfast siūlomus modelius — pažvelkite į lentelę.
  ECONOMIC QUATTRO IDEAL SMART PRO HOBBY ATS
  Sluoksnių sk.

  3

  4

  6

  Maksimalus Spaudimas  20 barų

  22 barai

  25 barai

  27 barai

  32 barai

  Naudojimo temperatūra -10°C / +50°C

  -20°C / +60°C


  Investavimas į aukštos kokybės sodo žarną, o ne į pigesnę alternatyvą, turi keletą privalumų:

  1. Aukštos kokybės žarnos yra pagamintos iš tvirtų medžiagų, kurios gali atlaikyti nusidėvėjimą, atšiaurias oro sąlygas ir dažną naudojimą. Tai reiškia, kad jos tarnauja ilgiau, todėl ilgainiui sutaupysite pinigų, nes jų nereikės keisti.

  2. Efektyvumas: Geresnės žarnos dažnai pasižymi geresniu vandens srautu ir slėgiu, todėl užtikrina efektyvų laistymą. Mažesnė tikimybė, kad jos susiraizgys, susisuks arba atsiras nuotėkis, kuris gali trukdyti darbui ir kelti nusivylimą.

  3. Lengva naudoti: Aukštos kokybės žarnos sukurtos taip, kad jomis būtų patogu naudotis. Jos paprastai yra lankstesnės ir lengvesnės, todėl jomis lengviau manevruoti sode. Ergonomiškos jungtys ir jungtukai taip pat padeda paprasčiau ir saugiau prijungti ir atjungti žarną.

  4. Sauga: Aukščiausios kokybės žarnose dažnai naudojamos medžiagos, kurios yra saugios geriamajam vandeniui, o tai ypač svarbu, jei žarną naudojate geriamojo vandens fontanėliams arba vandeniui naminiams gyvūnams tiekti.

  5. Poveikis aplinkai: Investicija į patvarią žarną sumažina atliekų kiekį, nes jos nereikės taip dažnai keisti. Daugelis aukštos kokybės žarnų taip pat gaminamos iš aplinkai nekenksmingų medžiagų.

  6. Estetika: Gerai pagaminta žarna gali pagerinti jūsų sodo išvaizdą, nes išvengsite negražių susisukimų ir susisukimų, todėl atrodysite tvarkingai ir švariai.

  7. Garantija ir palaikymas: Gerai žinomi prekių ženklai dažnai suteikia garantiją ir klientų aptarnavimą, todėl galite būti ramūs ir sulaukti pagalbos iškilus problemoms.


  Apskritai, nors aukštos kokybės sodo žarnos pradinė kaina gali būti didesnė, dėl jos ilgaamžiškumo, našumo, naudojimo paprastumo ir ilgalaikio taupymo verta investuoti.

  cellfast-logo

PANAŠIOS PREKĖS