Barkodas:5901803010195 
Kiekis:40 l
 


"Daržo daktaras", Granuliuotas vištų mėšlas

Granuliuotas vištų mėšlas yra gaminamas iš šviežio sezoninio ir gerai kompostuoto bei perfermentuoto šviežio mėšlo 4-5 mm cilindrinių tvirtų granulių forma. Jame nėra jokių cheminių priedų, klijų, durpių, konservantų ar antibiotikų. Vienintelis stabilizatorius – išdžiovinimas ir fizinis natūralios medžiagos suspaudimas. Jame nėra vabzdžių kiaušinėlių, lervų ir kitų patogenų bei augalų sėklų. Turi neutralų PH ir beveik neturi chloro.

Granuliuotas vištų mėšlas garantuoja optimalų augalų aprūpinimą maitinančiomis medžiagomis ir padidina puvenų kiekį dirvožemyje. Granuliuotame vištų mėšle yra daug organinių medžiagų, kurios daro dirvožemį ypač derlingu. Organinės medžiagos padidina dirvožemio galimybes išlaikyti drėgmę ir naudingas medžiagas. Ši trąša efektyviai stimuliuoja dirvožemio aktyvumą ir gerina jo struktūrą.

Sudrėkęs granuliatas greitai išsileidžia ir pamažu skleidžia jame esančias maistines medžiagas dirvožemyje. Granuliuotas vištų mėšlas neleidžia „pabėgti“ azotui, taip pat išplauti likusias sudėtines medžiagas iš dirvožemio.

Granuliuotas vištų mėšlas – lengvai naudojamas, jį paprasta išsėti, tiek rankomis, tiek ir mechaniniu būdu. Trąšas geriausia įterpti prieš lietų arba apsėtą dirvą patariama gerai palaistyti. Vištų mėšlo granulės veikiant drėgmei kelis kartus padidina savo apimtį, o paskui ištirpsta, pamažu paskleisdamos maitinamąsias medžiagas į dirvožemį. Jeigu tik galima, geriausia granules užberti 10 cm žemės, ypatingai – šiltnamiuose.

Granuliuotą vištų mėšlą galima išsėti visame plote arba vagomis. Svarbu, kad mėšlas neatsirastų per arti šaknų sistemos, geriausiai 15-20 cm nuo augalų šaknų. Naudoti mažiausiai savaitę arba 10 d. prieš sėjant ar sodinant augalus. Granuliuotas mėšlas gali būti naudojamas kaip pagrindinė trąša arba kartu su mineralinėmis trąšomis bei kitomis organinėmis trąšomis.

NAUDOJIMAS: Granuliuotą mėšlą galima naudoti ištisus metus.Idealiausia naudoti ankstyvą pavasarį augalų augimo pradžioje.Siekdami optimalaus  poveikio, išbarstytą  mėšlą įterpkite pagal galimybę 15-20 cm dirvos gylyje. Tirpstančios maistingosios medžiagos maitina augalus visos vegetacijos metu.

 


5901803010195
2017-01-26

SUSIJUSIOS PREKĖS

PANAŠIOS PREKĖS