16 – OS UNIKALIŲ RŪŠIŲ GĖLIŲ SĖKLŲ KOLEKCIJA  „ANKSTYVAS PAVASARIS“


Paverskite savo sodą spalvingu rojumi su šia 16 - os retų ir egzotiškų augalų sėklų kolekcija! Šioje kolekcijoje rasite daugybę nuostabių gėlių ir vaisių, todėl jūsų sodas išsiskirs iš kitų.
Į šią kolekciją įeina "Angelonia Raspberry", "Coleus Utopia", "Marigold Watermelon", "Zinnia Jade Princess", "Garden Petunia Blackberry", "Red Sage Rose", "Cosmos Red Rooster", "Nasturtium Melting Fire", "Pentas Purple Star", "Garden Petunia Dusty Rose", "Nemophila Blue", "Ageratum Lucius", "Tuberous Begonia Lace Red", "Tuberous Begonia White Pink Picotee", "Angelonia Blue Sky" ir "Marigold Rose Lime Magic".


Šios sėklos puikiai tinka sodininkams, norintiems papildyti savo kolekciją unikaliais ir gražiais augalais. Jos taip pat yra puiki dovana visiems, kurie mėgsta sodininkystę ir gamtą. Pasodinkite jas sode arba vazonuose ir stebėkite, kaip jos užaugs į nuostabius augalus, kurie džiugins jūsų namus.
Nepraleiskite progos įsigyti retų ir egzotiškų augalų sėklų kolekciją. Užsisakykite dabar ir pradėkite savo sodo transformaciją!

4772032009363

PANAŠIOS PREKĖS