Amino Pro produktas su dideliu kiekiu amino rūgščių ir peptidų, skirtas augalų atgaivinimui bei papildomai jų mitybai. Tinka naudoti įvairiems lauko, šiltnamio augalams, daržovėms, vaismedžiams. Amino rūgštys gerokai padeda sušvelninti nepalankių aplinkos sąlygų neigiamą įtaką augalams, skatina jų regeneraciją atsiradus įvairiems pažeidimams.


Į produkto sudėtį įeina net 19 amino rūgščių, iš kurių didžiausią procentinę dalį užima pačios svarbiausios augalams amino rūgštys, tokios kaip alanino, glicino, prolino, glutamiko rūgšties, lizino, hidroksiprolino ir kt. Amino rūgščių poveikis augalams pasireiškia atskirais kritiniais augimo laikotarpiais, kuomet įsijungia natūrali augalo apsauginė sistema. Amino rūgščių gausa užtikrina nenutrūkstamą augalų priežiūrą bet kuriuo augimo laikotarpiu, suteikia daugiau garantijų veikiant augalus platesniam neigiamų aplinkos faktorių diapazonui. Naudojant Amino Pro, žymiai paspartinamas maistinių elementų įsisavinimas per lapus, šaknis, augalai prisotinami gyvybinės energijos. Produktas neturi neigiamo poveikio aplinkai.


NAUDOJIMAS: standartinis 1000L vandens kiekis yra skirtas 2,0-3,0L/ha Amino Pro normai (arba 200-300ml produkto maišant su 100L vandens). Purškimo metu naudojant mažesnį kiekį vandens, produkto Amino Pro norma, skirta 1 hektarui, turėtu būti taip pat atitinkamai sumažinama. Tai reiškia, kad produkto naudojimo normos apskaičiuojamos pagal standartinį 1000L vandens kiekį, skirtą 1 hektarui apdoroti.
Galima naudoti bet kuriuo augalo augimo laikotarpiu, t.y. atskiruose vystymosi fenologiniuose tarpsniuose, tokiuose kaip intensyvus vegetatyvinis augimas, augalų persodinimas, žiedų ir pumpurų formavimasis, vaisių, gumbų, javų varpų augimas ir vystymasis, vaisių spalvos pasikeitimas ir pan. Amino rūgščių poveikio efektyvumas pastebimas naudojant jas prevenciškai arba atstatant streso paveiktus augalus. Todėl rekomenduojama naudoti siekiant didesnio, kokybiškesnio derliaus arba vyraujant sausrai, šalčiui, temperatūrų svyravimams, druskingumui, krušai, esant šviesos trūkumui, padidėjusiai ultravioletinei spinduliuotei (UV), esant neigiamam ozono poveikiui, taip pat kai augalai pažeisti augalų apsaugos produktų, žaladarių, ligų ar tiesiog sunkiai auga. Rekomenduojama naudoti ir su augalų apsaugos produktais, trąšomis ir kt.


MAIŠYMAS SU KITAIS PRODUKTAIS: Amino Pro suderinamas su dauguma trąšų, biostimuliatoriais, chelatais ir augalų apsaugos produktais (*pastaba: naudojant su augalų apsaugos produktais ir ankstyvose veislėse, bet kokiu atveju patartina prieš naudojimą iš anksto išsibandyti nedidelį kiekį). Prieš maišant būtina atsižvelgti ir į kitų produktų rekomendacijas. Nemaišyti daugiau nei 3 produktus. Naudojant produktus su Siera (S) ir Variu (Cu), būtinai iš anksto (prieš tai) išsibandykite. Nemaišyti su siera (S). Nemaišyti bakelyje su aliejais ir nitro dariniais (DNOC, dinokapu ir kt.). Klopiralidas sumažina selektyvumą.

SUDĖTIS:  % g/l
Tirpumas - >1000
Sausosios medžiagos 57 729,6
Bendrasis azotas 6,6 84,5
Amonio azotas 0,3 3,84
Organinis azotas 6,3 80,6
Organinė anglis 22 281,6
Laisvosios aminorūgštys 13,0 166,4
Bendrosios aminorūgštys 39,4 504,3


 

Produkto sudėtyje esančių amino rūgščių profilis (g/100g)
Alaninas 4,4 Lizinas 2,0
Argininas 0,9 Metioninas 0,4
Aspartiko rūgštis 1,5 Ornitinas 2,2
Glutamiko rūgštis 4,4 Fenilalaninas 1,0
Glicinas 8,7 Prolinas 5,3
Hidroksilizinas 0,9 Serinas 0,2
Hidroksiprolinas 2,9 Treoninas 0,1
Histidinas 0,3 Tirozinas 0,6
Izoleucinas 0,5 Valinas 1,5
Leucinas 1,6 - -Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

4771315391263

PANAŠIOS PREKĖS