Barkodas: 4771315389093  
Kiekis:

100 ml

 


Terra Sorb Foliar - amino rūgštys

Registruotas EKOLOGINIAMS ŪKIAMS

Amino rūgščių ir mikroelementų kompleksas, skirtas augalų atgaivinimui bei papildomai mitybai.

Terra Sorb® Foliar - ypatingai efektyvi priemonė gaivinti augalams, paveiktiems įvairių nepalankių augti sąlygų tokių kaip:
Fizinių: šalčio, karščio, užmirkimo.
Biologinių: ligų sukėlėjų, kenkėjų antplūdžio.
Cheminių: pesticidų, druskų.
Mechaninių pažeidimų.

Terra Sorb® Foliar produkto pagrindą sudaro laisvosios L-α-aminorūgštys, kurios vaidina esminį vaidmenį augalų mityboje bei stimuliuoja augalo šaknų ir smulkių šaknelių augimą. Naudojant šį produktą, skatinamas augalo žiotelių užsidarymas, o tai leidžia padidinti vandens sulaikymą audiniuose sausros metu, paskatina fotosintezės procesą, išlaiko reikalingą kvėpavimo greitį ir pristabdo vytimą bei senėjimą.
Terra Sorb® Foliar sumažina apvaisinimo trukmę, skatina vaisių užmezgimą esant labai aukštoms  temperatūroms, taip pat padeda iššsaugoti augalo vaisius iki pat derliaus nuėmimo.

Terra Sorb® Foliar tiesiogiai veikia vaisių nokimą, o tai lemia ankstyvesnį ir didesnį derlių. Fermentai sudaro sąlygas vaisiaus tekstūros pokyčiams, cukraus susidarymui, rugštumo mažėjimui, pigmentų  bei aromatų formavimo procesams, kurie suteikia prinokusiam vaisiui reikalingą patrauklumą.

NAUDOJIMAS. Galima naudoti bulvėms, burokėliams, runkeliams, svogūnams, česnakams, morkoms, ridikėliams, pomidorams, pipirams, pupelėms, agurkams, moliūgams, cukinijoms ir kitoms vaisius mezgančioms daržovėms. Taip pat rekomenduojama salotoms, kopūstams, brokoliams, salierams, žiediniams kopūstams ir kitoms lapinėms daržovėms, braškėms, dekoratyviniams augalams, lauko ir kambarinėms gėlėms, kaulavaisiams, sėklavaisiams. Puikiai tinka ir vejos priežiūrai, siekiant apsaugoti nuo nepalankių oro sąlygų, pvz.: karščio ar atgaivinimui iš po žiemos. Rekomenduojama sėklų beicavimui.

Terra Sorb® Foliar gali būti maišomas su visomis lapams skirtomis trąšomis, ar augalų apsaugos produktais. Jei maišoma su sieros, vario junginias ir aliejumi, rekomenduojame sumažinti dozę pusiau.

Terra Sorb® Foliar naudojimo norma 100ml/10 l vandens.
4771315389093
2013-07-29

PANAŠIOS PREKĖS