Naudojimo instrukcijos

Ataka Home insekticidas efektyvus prieš muses, uodus, patalines blakes,  tarakonus, blusas, kandis, vorus. Skirtas naudoti patalpose ant kietų neporėtų paviršių, įtrūkimų, kietų ir minkštų baldų, įskaitant čiužinius, kilimus ir naminių gyvūnų guolius. 

Skirtas naikinti vabzdžiams tuščiose visuomeninės (viešbučiai, ligoninės, biurai, muziejai, transporto priemonės (orlaiviai, laivai), gyvenamosios ir ūkinės paskirties patalpose.
  • Veikia greitai / ilgo poveikio
  • Nepalieka kvapo ir dėmių
  • NAIKINA kenkėjus visose vystymosi stadijose
  • Tinka minkštiems paviršiams
NAUDOJIMAS
Prieš naudojimą iš apruošiamos patalpos išnešti maisto produktus, gyvūnų ir paukščių narvelius, išvesti gyvūnus, išnešti arba uždengti visus vandens šaltinius ar talpyklas, akvariumus. Daiktus, kurie gali liestis su maisto produktais, uždengti. Uždaryti patalpos langus ir duris.
Ataka Home skleisti maždaug 40 cm atstumu nuo apdorojamo paviršiaus. Naudojant insekticidą tiesiogiai ant kenkėjų, nukreipti purkštuvą tiesiai į juos ir 1 kartą paspausti gaiduką.
 
Trumpalaikiam poveikiui pasiekti:
vienu paspaudimu apdorojamas 400 cm² (20 cm x 20 cm) plotas, kas atitinka 20 ml purškiamo preparato 1 m² ploto.
Ilgesniam poveikiui pasiekti:
vienu paspaudimu apdorojamas 165 cm² (13 cm x 13 cm) plotas, kas atitinka 50 ml purškiamo preparato 1 m² ploto.
 
Purkšti vietas, kur randami kenkėjai, pavyzdžiui: grindjuostes, aplink vandentiekio vamzdžius, durų, langų rėmus; aplink ir už šaldytuvų, už spintelių, kriauklių, viryklių, po stalčiais, po lentynomis į visus plyšius bei tarpus po ant sienų pakabintais daiktais.
Po apruošimo išeiti iš patalpos ir palikti ją uždarytą. Įeiti į patalpą bei įleisti gyvūnus galima tik visiškai išdžiūvus apruoštiems paviršiams. Patalpą gerai išvėdinti, kad neliktų produkto kvapo.
 
NAUDOJIMO REKOMENDACIJOS
Čiužinių apdorojimas: nuimti visą patalynę ir išskalbti 60°C temperatūroje. Ypatingą dėmesį atkreipti į siūles, sagų skylutes ir galvūgalį. Prieš naudojimą kruopščiai apipurkšti abi čiužinio/galvūgalio puses ir palikti visiškai išdžiūti. Apdoroti lovos rėmus ir aplink lovą, ypatingą dėmesį skirti įvairiems plyšiams. Purškimą pakartoti, kai tik reikia.
Blusų naikinimas: prieš apruošimą rekomenduojama kruopščiai išsiurbti patalpą, sandariai uždarytą dulkių maišelį pašalinti kaip atliekas. Purkšti kilimus, gyvūnų guolius, minkštus baldus ir jų nugarines dalis, paviršius po baldais ir vietas, kur dažnai būna naminiai gyvūnai.
Patalinių blakių naikinimas: purkšti lovos rėmą, tarpus ir plyšius aplink ar šalia miegamosios zonos, ypatingą dėmesį skirti atsiklijavusiems sienų tapetams arti miegamosios zonos, įtrūkimams ir plyšiams miegamojo balduose. Apruošti nepritvirtintos kiliminės dangos kraštus patalpos perimetru, aplink durų, paveikslų rėmus, sienines spinteles ir pan.
Draudžiama naudoti ne pagal paskirtį ir naudojimo instrukciją: pilti į kanalizaciją, ant dirvožemio ar į vandens telkinius, purkšti ant gyvūnų.
Vorų naikinimas: Ataka Home gali būti naudojamas vorų naikinimui patalpose, kai vorai sukelia žmonėms nepagrįstą baimę (arachnofobiją), kai jie sukelia alergiją arba yra žinoma, kad patalpoje yra žmogui nuodingų vorų.
Vadovaujantis tausiojo biocidinių produktų naudojimo principais, vorų pašalinimui iš patalpų rekomenduojama pirmiausia naudoti mechaninius būdus.
 
Insekticidas jau paruoštas naudojimui. 
Skirtas naudoti tik patalpų viduje. Nepurkšti ant gyvūnų.
Negali būti naudojamas augalų auginimo vietose (žemės ūkio paskirties laukuose, šiltnamiuose, miškuose) augalams ir augaliniams produktams apsaugoti.

Dėmesio! Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą!

Atsargiai! H410 Labai toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus.

4771315391331

PANAŠIOS PREKĖS