Lotyniškas pavadinimas: Rubus idaeus „Malling Promise“

Parduodamo augalo amžius: 1-2 metai

Parduodamo augalo aukštis apie 40 cm.

Užauga: iki 100-200 cm aukščio

Derlius: VIII-IX

Sodinimo vieta: saulėta.

Žydi IV-VI mėn., genėti II-III mėn. Mėgsta būti laistoma.

 

Išsami sodinimo informacija nuorodoje <<

 

Ankstyva veislė - jau birželio pabaigoje galima skanauti stambias, sultingas uogas. Ankstyviausia vasarinė, stambiauogė. Dera gausiai nuo birželio iki rugpjūčio. Stiebai tvirti ir aukšti. Nereikli dirvožemiui (geriausiai tinka priesmėlis ar lengvas priemolis), atspari ligoms.

Krūmą rekomenduojama sodinti saulėtoje arba pusiau pavėsingoje vietoje. Žemė turi būti derlinga, drėgna, atitinkamai laidi. Optimalus pH – 5,5–6,2.

Augalą sodinkite negiliai, kad šaknys būtų uždengtos apie 2 cm žemės sluoksniu. Žemė turi būti tanki, kad užtikrintų gerą vandens įgertį. Jei plantacijas sodinate rudenį, po pasodinimo suformuokite žemės kalveles, kurios apsaugos šaknyną nuo šalčių. Ką tik pasodintą avietę pagenėkite ties trečiąja akele. Rudenį išpjaukite tas šakas, ant kurių buvo uogų. Palikite ūglius, kurie užaugo per šiuos metus – kitais metais nuo jų rinksite derlių.

 

 

 

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių savybėmis, kurios nurodytos prekių aprašymuose. Kilus klausimams, kreipkitės telefonu +370 640 79 231 arba el. paštu seklos@nojus.lt

 

 

 

960016
2020-04-10

Charakteristikos

Spalva
Raudona

SUSIJUSIOS PREKĖS

PANAŠIOS PREKĖS