Barkodas: 4771467281023
Kiekis:

750 g


Rinkinys vaismedžių pavasariniam-rudeniniam purškimui

Paskirtis: mineralinių trąšų mišinys, skirtas ankstyvajam ir vėlyvajam vaismedžių ir vaiskrūmių tręšimui. Iš trąšų paruoštas tirpalas greitai prasiskverbia į vaismedžių ir vaiskrūmių audinius ir praturtina juos azoto ir vario trąšomis.

Sudėtis: Karbamidas - 700 g (CO(NH2)2 - bendrojo karbamidinio azoto (N-NH2) kiekis ne mažesnis kaip 46,5 %. Mikroelementinės vario trąšos (CuSO4) - 50 g.

Tirpalo paruošimas: rinkinio komponentai skirti 10 -čiai litrų tirpalo paruošti. Į kibirą ar kitą indą įpilti  9 litrus vandens, suberti karbamidą (700 g), mikroelememtines vario trąšas (50 g) ir gerai išmaišyti iki pilno tirpalo prisisotinimo. Trąšos purškiamos slėginiais 5-20 litrų purkštuvais.

Tręšimas pavasarį: purškiama sniegui nutirpus, esant teigiamai lauko temperatūrai, tik iki pumpurų sprogimo pradžios. Trąšų tirpalas pristabdo augalų vegetaciją, tuo apsaugodamas vaismedžius  ir vaiskrūmius (ypač abrikosus, persikus ir kitus aksti pražystančius) nuo staigių paros atmosferinių svyravimų, ankstyvųjų šalnų žalingo poveikio.

Pavasarį būtina profilaktiškai nupurkšti po medžiais esančius pernykščius lapus ir vaisių liekanas.

Tręšimas rudenį: purškiama po derliaus nuėmimo, krentant lapams ( nukritus penktadaliui). Geriausiai tai daryti spalio ar lapkričio mėnesiais. Svarbu nenupurkšti per anksti, kad vaismedžiai ir vaiskrūmiai nepradėtų vegetuoti.

Augalų liekanų mineralizacija: rekomenduojama tirpalu apipurkšti komposto konteineriuose esančias augalines atliekas. Koncentruotas azotinių trąšų tirpalas skatina atliekų puvimą, praturtina kompostą azotu.

Kitos naudojimo paskirtys: vaismdžių papildomas tręšimas vegetacijos metu (iki žydėjimo ir po žydėjimo susiformavus vaisinėms užuomazgoms) - karbamidas 30 g + 10 g vario trąšų 10 - čiai litrų vandens. Vejų tręšimas  - 25 g karbamido + 5 g vario trąšų 10 -čiai litrų vandens.

Tinkamumo terminas neribotas.

4771467281023
2013-07-31

PANAŠIOS PREKĖS