Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 1,00 € - 2,00 €

Plukės, svogūninių gėlių svogūnėliai internetu, gėlių svogūnėliai

Skaityti daugiau

Aktyvūs filtrai

Plukės

Visos plukės – lengvai prižiūrimi augalai, kurių gyvavimas priklauso nuo jų rūšies. Vienos yra gana trumpalaikės, o kitos gali gyventi dešimtmečius. Daugelis šias gėles žino kaip vėjo gėles, taip pavadintas dėl to, kad yra gležnos ir siūbuoja nuo menkiausio vėjelio.

Kaip ir kitiems augalams, taip ir plukei, reikia parinkti tinkamą sodinimo vietą. Šie augalai mėgsta gerą, humusingą, drėgną, šiek tiek rūgščią dirvą ir pusiau pavėsį. Prieš sodinimą galite pagerinti dirvą, įpilant komposto ar kitų organinių medžiagų. Sunkiai pakelia sausras, tad mėgsta reguliarų laistymą, laistyti žemę geriausia lėtai, kad dirvožemis sugertų kuo daugiau vandens. Plukės - žiemoja neuždengtos. 

Šios svogūninės gėlės yra ne tik dekoratyvūs, bet ir nuodingi augalai. Dirbant sode patartina mūvėti pirštines, kad jos nesudirgintų odos.

Plukes galima sodinti po vaismedžiais, aukštesniais krūmais ar saulės nedžiovinamose pievose. Patinka apydrėgnė, puveninga dirva, kurioje vanduo neužsistovi, o atėjus vasarai – neperdžiūsta. Tinkamiausias laikas persodinti šiuos augalus – vasara. Nuvytus stiebams šakniastiebiuose jau būna susiformavę kitų metų pumpurai. Persodinamos plukės ir labai anksti pavasarį, vos pradėjusios dygti.

Atminkite – labai pagerinsite plukių augimo kokybę jei prieš sodinant svogūnėlius, pamirkysite juos vandenyje maždaug apie 10 valanų.

Internetiniame kataloge nesunkiai išsirinksite svogūnines gėles, kurios parduodamos už patrauklią kainą. Apžiūrėję nuotraukas, kuriose pavaizduota plukių išvaizda, spalva ir pavadinimas, paspauskite ant nuotraukos – matyti detali informacija, kuri padės geriau susipažinti su augalo sodinimo, auginimo ir priežiūros subtilybėmis. Parduodamoms svogūninėms gėlėms, taikome įvairias akcijas, todėl plukės, kaip ir kiti gėlių svogūnėliai kataloge – patrauklia kainaPirkdami svogūnines gėles internetu ne tik sutaupysite, bet džiaugsitės paprastai prižiūrimu gėlynu!