Gyvūnų maistas

Skaityti daugiau

Aktyvūs filtrai

„Nature’s Protection“ svarbiausia – kokybė. Tai esminis principas ir jam nebus daroma jokių išimčių. „Kokybė“ – visa apimanti sąvoka, galiojanti parenkant geriausias sudedamąsias dalis, gaminamiems produktams.

Aukščiausio lygio gamyklą kasmet tikrina žinomas Tikrinimo institutas (TUV) Vokietijoje, o produktai ne kartą buvo oficialiai apdovanoti.

Geriausios sudedamosios dalys gaunamos iš sertifikatus turinčių tiekėjų, kurie nuolat stebimi gamintojo bei išorinių laboratorijų.

Produktuose nenaudojama genetiškai modifikuotų medžiagų.

„Nature’s Protection“ produktų asortimente – daugybė naudingų produktų, atitinkančių ypatingus šuns ar katės mitybos poreikius įvairiais gyvenimo etapais.

Tarptautiniai gyvūnų mitybos, veterinarijos ir gamybos technologijų ekspertai subūrė jėgas, kad sukurtų inovatyvią „Nature’s Protection“ produktų seriją.

„Nature’s Protection“ siekia būti kuo arčiau gamtos - siekiama, kad šunys ir katės ėstų kaip plėšrūnai. Tokia jų prigimtis. Katės yra tikros plėšrūnės, o šunys gali išgyventi ir ėsdami kaip visaėdžiai, tačiau jie daug geriau jaučiasi šeriami kaip plėšrūnai. Šunį ar katę šerti kaip plėšrūną nereiškia, kad jie turi ėsti tik mėsą. Tai reiškia, kad baltymų šaltinis, iš kurio jie gauna medžiagų apykaitai ir organizmui palaikyti būtinas amino rūgštis, turi būti mėsa, o ne grūdinės kilmės produktas (pavyzdžiui, soja). Todėl visuose „Nature’s Protection“ mitybos produktuose yra tik iš mėsos gaunami baltymai.