Daigyklos, vazonai

Prieš prasidedant daržovių ir įvairių augalų sėjimui, kai kurių daržovių bei kitų rūšių augalų sodinukai ruošiami iš anksto, todėl ir daržininkui mėgėjui, ir daržininkui profesionalui, reikėtų pasirūpinti vazonais, tinkamomis dėžutėmis ir daigyklomis.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite puikių plastikinių daigyklų su durpinėmis tabletėmis, kurios skirtos skirtingų augalų daigų daiginimui, pavyzdžiui, daržovėms, gėlėms, dekoratyviniams krūmams ir vaiskrūmiams. Šios plastikinės daigyklos susideda iš 12 duobučių.

Taip pat siūlome šiltnamines daigyklas su durpinėmis tabletėmis, skirtas skirtingų augalų daigų daiginimui bei natūralios kilmės durpines daigyklas, kurios neturi piktžolių sėklų, ligų sukėlėjų. Jos saugo auginamo augalo šaknų sistemą nuo mechaninio pažeidimo ar deformacijos, kada juos persodinate ar transportuojate.

Mūsų internetiniame kataloge siūlome įsigyti daigyklas už kiekvienam daržininkui prieinamą kainą. Nuotraukose pavaizduotos šiltnaminės, plastikinės, durpinės daigyklos, nurodomi tikslūs pavadinimai, išmatavimai, nurodymai, ką galite sodinti, tad išsirinkite sau tinkamiausią! Parduodamoms daigykloms ir vazonams, dažnai taikome įvairias akcijas, todėl daigyklas galite pirkti itin patrauklia kaina!