Mikoriziniai grybai augalų šaknims

Papildomas šaknų tinklas augalams!

Tinka daugumai vaismedžių ir uoginių augalų - obelims, kriaušėms, vyšnioms, slyvoms, vynuogėms, serbentams, avietėms, braškėms ir kt. Taip pat tinka tokiems spygliuočiams ir lapuočiams medžiams kaip tujos, kukmedžiai, kadagiai, kiparisai, araukarijos, ginkmedžiai, sekvojos, klevai, uosiai, šermukšniai. citrusiniai augalai ir kt.

Tokioms uogoms kaip šilauogės ir spanguolės, naudokite HIFAS erikiniams augalams

 

VEIKIMAS

Naudingieji mikoriziniai grybai savo grybienos hifais sudaro sąjungą su augalų šaknimis ir veikia tarsi didžiulis papildomas šaknų tinklas. Taip augalai efektyviau aprūpinami vandeniu bei maisto medžiagomis ir maksimaliai išnaudojamas jų augimo potencialas. Tai - tausojantis ir ekologiškas augalų maitinimo būdas. Mikoriziniai grybai sudaro ryšį su augalu visam gyvenimui, suriša anglies dvideginį dirvoje, pagerina dirvožemio vandentalpą.

 

PRIVALUMAI

  • Gausiai žydi, didesni vaisiai, uogos ir derlius
  • Atsparumas sausrai, stresui ir kai kurioms pašaknio problemoms
  • Tausoja vandenį ir trąšas
  • Sveikesnė ir tankesnė šaknų sistema, stipriai padidėjęs gebėjimas įsisavinti maisto medžiagas iš dirvožemio
  • Ypač tinka skurdžiuose, nederlinguose dirvožemiuose

 

NAUDOJIMAS

Sumaišykite 150 g produkto su 2 litrais vandens ir gerai išmaišykite, kol gausite tolygią suspensiją. Sodinant: augalus įmerkite šaknis į suspensiją taip, kad tolygiai pasidengtų visas jų paviršius ir nedelsiant pasodinkite. Jei suspensijos lieka per mažai įmerkti šaknims, ją tiesiog užpilkite ant šaknų arba į sodinimo duobes. Jau augantiems augalams - padarykite dirvoje aplink augalą keletą iki 10 cm gylio angų ir supilkite arba švirkštu įšvirkškite suspensiją (tam skirtą švirkštą įsigyti galite čia). Ji turi tiesiogiai susiliesti su augalo šaknimis. Produkto perdozuoti neįmanoma.

 

Pakelyje esančio produkto kiekio pakanka apdoroti pvz.: 30 mažų sodinukų arba 3 didesniems medžiams ar krūmams, priklausomai nuo šaknyno dydžio ir tankumo.

DĖMESIO! 3 savaites po produkto panaudojimo nerekomenduojama apdoroti augalus sisteminiais fungicidais. Venkite naudoti perteklinį kiekį sintetinių trąšų. Jas naudoti galima, bet dideli tirpių trąšų kiekiai paprastai sumažina mikorizinių grybų gyvybingumą ir veiksmingumą.

SUDĖTIS: natūralaus molio dalelės, 6 rūšių mikorizinių grybų mišinys sporų ir kolonizuotų šaknų fragmentų pavidalu, biologiniai priedai mikorizių gyvybingumo palaikymui, miltelių pavidalo biologiškai suskylantis poliakrilamido gelis (turinį sudaro 1 maišelis).

Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą. 

4771315389741

PANAŠIOS PREKĖS