Barkodas: 4770767316220  
Kiekis: 5 kg  


Kalio chloridas

Kalio trąša – mineralinės medžiagos, vartojamos augalų maitinimui kaliu gerinti. Kalio trąšos tinka visiems augalams ir visuose dirvožemiuose, tačiau itin veiksmingos rūgštiniuose dirvožemiuose ir durpynuose. Lengvai tirpsta vandenyje, kalis gerai laikosi dirvoje. Naudojama pagrindiniam dirvos tręšimui ankstyvą pavasarį arba rudenį, kad išsiplautų chloras. Kalis reguliuoja augalų maitinimą, didina atsparumą ligoms, mažina nitratų susikaupimą. Kai dirvose pakanka kalio, stiebai išauga tvirtesni ir atsparesni išgulimui.

SUDĖTIS:

KALIS (K2O)    60 %
CINKAS (Zn)    0,01%

Tręšimo normos ir būdas:

 
Gerai tirpsta vandenyje. Prieš sėją ar sodinimą trąšos tolygiai išbarstomos ant dirvos, kad vanduo spėtų išplauti chlorą.
 
Trąšų saugos reikalavimai:
 

Chloro pertekliui jautrios visos daržovės, išskyrus burokėlius, salierus. Naudojama kartu su superfosfatu. Vėliau, prieš sėją, įterpiamos azotinės trąšos (amonio salietra, karbamidas).

Pastaba: kalio trąšos paprastai į dirvą beriamos su fosforo arba azoto ir fosforo trąšomis.

 
Paskirtis
 
Trąšų norma 100m2 (1 arui)
 
Salotos, ridikėliai, pupelės, žirneliai
 
0,7-1,4 kg
 
Svogūnai, porai, krapai, ridikai
 
1,4-2,0 kg
 
Petražolės, kalafiorai, cukinijos
 
2,1-2,8 kg
 
Kopūstai, burokėliai, morkos, salierai
 
2,8-3,5 kg
 
  
Kita informacija:
 
Svarbu: S2- Saugoti nuo vaikų! S13 – Laikyti atokiau nuo maisto, gėrimų ir gyvulių pašaro. S26 – Patekus į akis nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. S37/39 – Mūvėti tinkamas pirštines ir naudoti akių (veido) apsaugos priemones. S46 – Prarijus nedelsiant kreiptis pas gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę.
 
Galiojimo laikas: laikant trąšas sausai, apsaugojus nuo tiesioginių saulės spindulių, naudojimo laikas neribojamas.

 

4770767316220
2013-05-03

SUSIJUSIOS PREKĖS

PANAŠIOS PREKĖS