Burokėliai

Burokėliai – tai itin populiari, labai maistinga daržovė, auganti kiekvieno darže. Valgomi ne tik patys burokėliai, bet ir jų lapai, kol nebūna visiškai užaugę. Burokėlius galima valgyti žalius, konservuotus ar virtus. Juose gausu vitaminų ir maistingųjų medžiagų. Labai vertingos ir sveikos burokėlių sultys, kurios ne tik valo organizmą, bet ir saugo nuo įvairių ligų. Be to, burokėliai yra ryškiai raudonos spalvos, todėl dažnai naudojami, kaip natūralūs dažai.

Burokėlių veislių yra nemažai, jos skiriasi ankstyvumu, reiklumu dirvožemiui, derlingumu, yra apvalius bei pailgus šakniavaisius formuojančių rūšių. Ši ropinių šeimos daržovė yra gana reikli dirvožemiui. Svarbiausias faktorius nuo kurio priklausys būsimas burokėlių derlius – derlingas dirvožemis. Šarminėms dirvoms reikalingos rūgščios trąšos, o rūgščias dirvas reikia praturtinti šarminėmis, tad privaloma atsižvelgti į dirvos savybes. Burokėlius netinka sėti į šviežiu mėšlu tręštą dirvą, nes šakniavaisiai išauga netaisyklingos formos, dydžio, išsikraipę, būna prasto skonio. Burokėliai sėjami į drėgnoką, neperdžiūvusią dirvą. Burokėlių sėklos dygsta lėtai, todėl norint greičiau sulaukti daigų, jas būtina kruopščiai paruošiamos sėjai. Dažniausiai burokėlių sėklos sėjamos pavasariui įsibėgėjus, balandžio pabaigoje–gegužės pradžioje. Burokėliai mėgsta priežiūrą, todėl juos būtina ravėti, retinti ir laistyti.

Mūsų internetinėje parduotuvėje galite pirkti kokybiškas, vidutinio ankstyvumo, ankstyvas ar netgi labai ankstyvas burokėlių sėklas. Parduodamomis burokėlių sėklomis ir užderėjusiais sultingais vaisiais liks patenkintas tiek daržininkas mėgėjas, tiek profesionalas. Apsispręsti dėl burokėlių veislės, priežiūros ir kitų ypatumų padės tikslūs pavadinimai, pateiktos nuotraukos ir detalus aprašymas. Siekiame pasiūlyti Jums kokybiškų burokėlių sėklų gera kaina. Nuolat taikome įvairias akcijas, nuolaidas, tad burokėlių sėklas galite pirkti ne tik pigiai, patogiai ir greitai, bet ir vėliau džiaugtis gausiu derliumi!