Kitos daržovės

Kitos daržovių sėklos – šioje kategorijoje sėklas savo daržui išsirinks net ir pats išrankiausias daržininkas. Čia rasite brokolių, briuselio kopūstų, ilgamoliūgių, laiškinių česnakų, gražgarsčių, peruvinių dumplūnių, siauralapių šatreinių, smidrų, salotinių trūkažolių, valgomųjų ybiškių, valgomųjų gelteklių ir kitų daržovių sėklų. Siūlome jums truputį egzotikos ir pasaulio virtuvės skonių. Išdrįskite išbandyti naujas rūšis ir veisles savo darže!

Šviežios ir tinkamai užaugintos daržovės yra ne tik sotus ir skanus maistas, bet ir vienas svarbiausių mineralinių medžiagų, mikroelementų, vandenyje tirpių vitaminų, karotinų ir virškinamosios ląstelienos šaltinių. Mūsų mitybą labai paįvairina daržovės, kadangi kiekviena iš jų yra unikali, savito skonio, o ir maistinė vertė skiriasi.

Mūsų internetinėje parduotuvėje galite pirkti kokybiškas įvairaus ankstyvumo daržovių sėklas. Parduodamomis sėklomis ir užderėjusiais sultingais jų vaisiais liks patenkintas tiek daržininkas mėgėjas, tiek profesionalas. Paįvairinkite savo mitybos racioną naujomis, dar neišbandytomis daržovių rūšimis! Apsispręsti dėl daržovių rūšies, formos, dydžio, priežiūros ir kitų subtilybių padės tikslūs pavadinimai, pateiktos nuotraukos ir detalus aprašymas.

Siekiame pasiūlyti Jums kokybiškų daržovių sėklų gera kaina. Todėl pasinaudokite nuolat taikomomis įvairiomis akcijomis, nuolaidomis ir papildykite savo valgomų daržovių sąrašą egzotinėmis veislėmis! Internetu daržovių sėklas galite pirkti ne tik pigiai, bet ir patogiai bei vos kelių mygtukų paspaudimu, vadinasi, sugaišite vos kelias minutes. Džiaukitės gausiu derliumi ir šviežiomis, savo rankomis užaugintomis, daržovėmis ant savo stalo!