Kukurūzai

Kukurūzai neblogai prisitaikę prie įvairiausių sąlygų, todėl dabar auginami beveik visame pasaulyje, šalyse, kur vasaros šiltos. Geriausiai kukurūzai auga ir subrandina didžiausią derlių derlingoje ir drėgnoje, vandeniui ir orui laidžioje dirvoje. Kukurūzų sėklas geriau sėti apsaugotoje nuo vėjų vietoje.

Kukurūzų grūdai valgomi šviežūs, virti, šaldyti ar konservuoti, o kukurūzų stiebai ir lapai yra puikus pašaras gyvuliams. Kukurūzų burbuolėse gausu vitaminų A ir C, D, B grupės vitaminų bei kalio, kalcio ir geležies. Kukurūzai yra puikus seleno šaltinis, todėl ši daržovė stabdo senėjimo procesus. Taip pat sudėtyje yra medžiagos, kuri mažina cholesterolio kiekį kraujyje bei tinka kaip prevencinė priemonė esant padidėjusiam cukraus kiekiui kraujyje.

Išsirinkite ir pirkite kukurūzų sėklas ir džiaukitės puikiu derliumi! Mūsų internetinėje parduotuvėje parduodamos kukurūzų sėklos išsiskiria aukšta kokybe, todėl patenkintas liks tiek daržininkas mėgėjas, tiek profesionalas. Išsirinkti tinkamas kukurūzų sėklas padės tikslūs pavadinimai, pateiktos nuotraukos ir informatyvus aprašymas. Siūlome sėklas už itin gerą kainą bei dažnai taikome įvairias akcijas! Parduotuvėje internetu, daržovių sėklas galite pirkti ne tik pigiai, bet ir vos kelių mygtukų paspaudimu!