Pupos ir pupelės

Pupelės yra ankštinė daržovė, turinti daug magnio, fosforo, kalio, kalcio, cinko. Šimte gramų pupelių geležies yra beveik pusė per dieną reikiamo kiekio. Taip pat gausu folio rūgšties: stiklinėje virtų pupelių yra visas dienai reikalingas kiekis. Pupelės – puikus maisto produktas, turtingas vertingų maistinių medžiagų, tinkančių dietinei mitybai, pasninkaujant. Valgant pupeles galima praturtinti savo racioną.

Pupelių auginimas nesudarys didelių problemų nei pradedančiam daržininkui, o tuo labiau profesionalui, kadangi ši kultūra viena iš mažiausiai reiklių. Pupelėms parenkama saulėta ir nuo vėjų apsaugota vieta. Geriausiai tinka puveninga neutralaus PH priesmėlio ar priemolio dirva. Be rudeninio silpno tręšimo organinėmis trąšomis, papildomai tręšiama mineralinėmis trąšomis.

Mūsų internetinėje parduotuvėje pirkite pupelių sėklasitin gerą kainą! Parduodamos sėklos pasižymi aukšta kokybe, todėl būsite garantuoti, kad sulauksite ne tik sveiko, bet ir gausaus daržovių derliaus! Išsirinkti tinkamas sėklas padės tikslūs pavadinimai, pateiktos nuotraukos ir detalus aprašymas. Pas mus rasite daržovių sėklas už kiekvienam prieinamą kainą, tad pasinaudokite nuolat elektroninėje parduotuvėje  taikomomis akcijomis!