Rūgštynės

Rūgštynės yra daugiamečiai žoliniai augalai, rūgštokais lapais. Maistui vartojami jauni lapai, kol dar neišaugę žiedynai. Rūgštynė yra vertinga lapinė daržovė. Iš jaunų rūgštynių gaminamos salotos ar verdama vitamininga sriuba.

Rūgštynių lapuose yra baltymų, angliavandenių, mineralinių medžiagų: kalio, natrio, kalcio, magnio, fosforo ir šiek tiek geležies. Žmonėms, kurie serga virškinimo organų ligomis, tuberkulioze bei akmenlige, daug rūgštynių valgyti nepatartina, o sveikiems jos nekenkia, nors ilgai ir gausiai vartoti nereikėtų.

Auginimo sąlygoms rūgštynės nereiklios – gerai auga silpnai rūgščioje, gerai įdirbtoje, drėgnoje, bet neužmirkusioje humusingoje priemolio dirvoje. Svarbu, kad dirva nebūtų piktžolėta. Pasėjus rūgštynes ankstyvą pavasarį, derlių galima imti vasaros pabaigoje ar rudens pradžioje, o pasėjus vasaros pradžioje – kitų metų pavasarį.

Mūsų internetinėje parduotuvėje pirkite rūgštynių sėklasgeras ir itin patrauklias kainas! Parduodamos sėklos pasižymi aukšta kokybe, todėl galite būti garantuoti, kad sulauksite ne tik sveiko, bet ir gausaus daržovių derliaus! Patenkintas liks tiek daržininkas mėgėjas, tiek profesionalas. Išsirinkti tinkamas sėklas padės tikslūs pavadinimai, pateiktos nuotraukos ir detalus aprašymas. Pas mus rasite daržovių sėklasgerą ir kiekvienam prieinamą kainą, tad pasinaudokite nuolat elektroninėje parduotuvėje taikomomis akcijomis!