Salierai

Salierai pasižymi stipriu aromatu, salsvu, kiek kartoku skoniu. Prieskoniams vartojamos ir salierų sėklos. Salierų žali, džiovinti ar sūdyti lapai vartojami kaip prieskonis salotoms, daržovių sriuboms, mėsos, žuvies, silkių patiekalams, padažams, marinatams, konservams paskaninti. Įdėkite salierų į virtą dietinį dietinį maistą ir pagerės jų skonis, pagausės mineralinių medžiagų.

Salierai labai naudingi pagyvenusių žmonių mityboje, kadangi gerina druskų ir vandens apykaitą. Salierai itin gardūs ir aromatingi valgomi kartu su pomidorais ir paprikomis.

Salierai auginti priesmėlio ant lengvo priemolio dirvožemyje. Gausiam ir sveikam derliui išauginti įtakos turi ne tik sveikos salierų sėklos, bet ir kokybiški daigai. Auginant salierus, svarbūs drėkinimo darbai. Dažnai laistomame dirvos paviršiuje susidaro pluta, per kurią augalo šaknys negali pasisavinti reikiamo kiekio deguonies, todėl žemę reikia nuolat purenti.

Mūsų internetinėje parduotuvėje pirkite salierų sėklasgeras ir itin patrauklias kainas! Parduodamos sėklos pasižymi aukšta kokybe, todėl galite būti garantuoti, kad sulauksite sveiko ir gausaus daržovių derliaus! Paprasta salierų priežiūra ir teikiama daržovės nauda liks patenkinti tiek daržininkai mėgėjai, tiek profesionalai. Išsirinkti tinkamas salierų sėklas padės tikslūs pavadinimai, pateiktos nuotraukos ir detalus aprašymas. Siekiame pasiūlyti Jums kokybiškų daržovių sėklųgerą ir kiekvienam prieinamą kainą, tad pasinaudokite nuolat elektroninėje parduotuvėje taikomomis akcijomis!