Svogūnai

Niekas nepaprieštaraus, kad svogūnai yra dažniausiai žmogų pravirkdanti daržovė. Nepaisant to, svogūnas yra viena iš populiariausių ir dažniausiai auginamų daržovių. Svogūnai yra dvimečiai, daugiamečiai augalai, naudojami įvairių patiekalų gamybai ir jų pagardinimui.

Šiuo metu priskaičiuojama daugiau nei trys šimtai įvairiausių svogūnų rūšių. Nors populiaresni yra svogūnų sodinukai, tačiau neretai sėjai pasirenkamos ir svogūnų sėklos. Pastarosios dygsta lėčiau, tačiau derlius būna toks pat gausus. Norint, kad svogūnų sėklos greičiau sudygtų, jas būtina pabrinkinti. Svogūnai vertinami dėl pikantiško skonio ir kvapo. Valgomi tiek svogūno šakniavaisiai, tiek ir laiškai, kuriuose taip pat gausu vitaminų. Maisto gamyboje be svogūno neišsiversi, tai daugelio patiekalų pagrindas, jį tinka vartoti tiek žalią, tiek virtą, keptą ar apdorotą garuose.

Valgant svogūnus Jūsų organizmas bus aprūpintas eteriniais aliejais, mineralinėmis medžiagomis, kaip pavyzdžiui: geležimi, kaliu, kalciu, magniu, manganu, fluoru, fosforu, siera ir dar daug kitų. Svogūnai padeda apsisaugoti nuo įvairių ligų, įskaitant diabetą, peršalimo ligas ar širdies negalavimus, tai taip pat pirmoji pagalba įkandus vabzdžiams, o svogūnų sultys netgi tinka gydyti akies miežį.

Svogūnai geriausiai auga priesmėlio ir puveningoje, nešlapioje priemolio dirvoje. Sėjant reikėtų rinktis aukštesnes, šiltesnes, greitai išdžiūstančias dirvas.

Mūsų internetinėje parduotuvėje pirkite svogūnų sėklasgerą kainą! Užtikriname, kad parduodamomis svogūnų sėklomis, užderėjusiu derliumi ir teikiama šių daržovių nauda liks patenkintas tiek daržininkas mėgėjas, tiek profesionalas. Svogūnai skiriasi spalva, dydžiu ir skoniu, tad išsirinkti tinkamas svogūnų sėklas padės tikslūs pavadinimai, pateiktos nuotraukos ir detalus aprašymas. Siekiame pasiūlyti Jums kokybiškų svogūnų sėklų gera kaina, todėl pasinaudokite dažnai taikomomis akcijomis! Internetu svogūnų sėklas galite pirkti ne tik pigiai, bet ir patogiai – vos kelių mygtukų paspaudimu.