Žemuogių, Braškių sėklos

Nuo seno žinoma, kad žemuogių lapais ir uogomis buvo gydomos įvairios ligos. Liaudies medicinoje žemuogė buvo viena iš pirmųjų vaistingų augalų. Žemuogės – skaniausios ir kvapniausios uogos, kurias valgyti labai sveika tiek mažiems, tiek dideliems. Uogomis ir žemuogių lapais bei žiedais rudenį ir žiemą galite stiprinti organizmą, gydytis peršalus, viduriuojant, sergant reumatu, mažakraujyste, metant svorį, stabdant kraujavimą, esant cukraligei ir nuo daugelio kitų sveikatos bėdų.

Lysvės žemuogių sėkloms ruošiamos 1–2 mėn. iki sodinimo. Prieš sodinant geriau šviežiu mėšlu netręšti. Jei dirva drėgna – auginkite aukštose lysvėse. Smėlėtose dirvose uogos būna smulkios, nes trūksta drėgmės. Žemuogėms reikėtų lengvesnio, silpnai rūgštoko su kuo daugiau humuso priemolio arba priesmėlio. Nors žemuogės mėgsta drėgmę, tačiau ne drėgmės perteklių. Vieta, kurioje bus auginamos žemuogės, turi būti apsaugota nuo vėjų, kitaip gali atsirasti grybinių ligų.

Mūsų internetinėje parduotuvėje galite pirkti kokybiškas žemuogių sėklas. Parduodamomis žemuogių sėklomis ir vėliau užderėjusiomis aromatingomis uogomis liks patenkintas tiek daržininkas mėgėjas, tiek profesionalas. Apsispręsti dėl žemuogių veislės, priežiūros ir kitų ypatumų padės tikslūs pavadinimai, pateiktos nuotraukos ir detalus aprašymas. Siekiame pasiūlyti Jums kokybiškų žemuogių sėklų gera kaina. Nuolat taikome akcijas, todėl pasinaudoti – tikrai verta! Internetu žemuogių sėklas galite pirkti ne tik pigiai, bet ir patogiai bei vos kelių mygtukų paspaudimu. Džiaukitės kvapniomis, gardžiomis uogomis!