Barkodas: 4770757310023  
Kiekis: 0,5 l
 

Trąšos Gabija Daiga

Augalams be pagrindinių maisto medžiagų - azoto, fosforo, kalio, kalcio, magnio - pilnaverčiam gyvybinių poreikių aprūpinimui būtini mikroelementai. Mikroelementų tirpale "Daiga" yra boro, cinko, mangano, vario, kobalto, molibdeno. "Daiga" skirta papildomai tręšti daržoves, gėles, daugiamečius augalus, taip pat 4-5 kartus vandeniu atskiestoje "Daigoje" 18-24 val. mirkyti daržovių ir gėlių sėklas bei svogūnėlius prieš jų sodinimą. Mirkytos sėklos ar svogūnėliai greičiau sudygsta, juose sunaikinama dauguma grybelinių ligų sukėlėjų.

Mikroelementai atgaivina sunkiai peržiemojusius daugiamečius augalus, švelnina šalnų poveikį, stiprina šaknis ir suteikia augalams atsparumo nuo sporomis plintančių ligų. "Daiga" ypač efektyvi tręšiant kartu su amonio salietra, kalcio amonio salietra ar karbamidu.

Sudėtis, g/l: Boras (B) – 3,12; kobaltas (Co) – 0,21; varis (Cu) – 2,6; manganas (Mn) - 7,8; molibdenas (Mo) – 0,21; cinkas (Zn) – 4,16..

Naudojimo būdas:

Atgaivina sunkiai peržiemojusius daugiamečius augalus. Švelnina šalnų poveikį, stiprina šaknis ir suteikia atsparumą nuo sporomis plintančių ligų. Ypač efektyviai tręšiant kartu su amonio salietra ar karbamidu. Mirkytos sėklos greičiau sudygsta, jose sunaikinama dauguma grybelinių sukėlėjų.

Tręšti (1-2) kartus per vegetacijos sezoną. 20 ml "Daigos" išmaišoma 10-yje litrų vandens ir išlaistoma ar išpurškiama (4-5) m2 sodinių plote. Jeigu augalai papildomai netręšti azoto turinčiomis trąšomis, rekomenduojama paruošti tirpale ištirpinti 17 g karbamido arba 30 g amonio salietros. Sėklos ir svogūnėliai mirkomi (18-24 val.) (4-5) kartus vandeniu atskiestoje "Daigoje".

Atsargumo priemonės:

Dirgina akis ir odą. SAUGOTI NUO VAIKŲ. Laikyti atokiau nuo maisto, gėrimų ir gyvulių pašaro. Vengti patekimo ant odos ir į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją.

4770757310023
2013-04-04

SUSIJUSIOS PREKĖS

PANAŠIOS PREKĖS