0,32 €

TABAKAS KVAPUSIS

Vienmetės ir dvimetės gėlės

Vienmetes gėles tinka auginti įvairiuose gėlynuose, kai kurios iš jų auginamos ir vazonuose. Jos turi nemažai privalumų: dauguma ilgai žydi, yra ryškios, spalvingos, tad gėlynas būna dekoratyvus visą sezoną. Užtenka įsigyti sėklų, jas laiku pasėti ir augant prižiūrėti: ravėti piktžoles, išretinti, laiku palaistyti.

Dvimečių gėlių vystymosi ciklas užtrunka du metus. Sėklos vasarą sėjamos į daigyną. Daigams užauginus 3–4 lapą, jie sodinami į lysves, kur suformuoja lapų skroteles. Rudenį ar pavasarį perkeliami į gėlynus. Kai kurios iš jų pradeda anksti žydėti ir tuoj po žiemos pradžiugina visus gausiais, ryškiais žiedais.

Našlaitės, surfinijos, petunijos, aguonos, sukučiai ir dar daug kitų gėlių – mūsų internetinėje parduotuvėje galite išsirinkti ir pirkti kokybiškas vienmečių ir dvimečių gėlių sėklas savo svajonių gėlynui sukurti! Parduodamos vienmetės ir dvimetės gėlių sėklos ne tik nuspalvins Jūsų aplinką spalvingais žiedais, bet leis kurti įvairius dizainus, išmėginti daugiau gėlių rūšių ir, žinoma, sukurti nepamirštamą grožį! Vienmetės ir dvimetės gėlių sėklas rinkitės pagal rūšį, gėlių formas, spalvas, tikslius pavadinimus, pateiktas nuotraukas ir detalius aprašymus. Nuolat taikome akcijas, todėl pasinaudoti gera kaina – tikrai verta! Pirkti vienmečių ir dvimečių gėlių sėklas internetu galite ne tik pigiai, bet ir patogiai bei vos kelių mygtukų paspaudimu.