Ratiliai

Ratiliai yra vienos populiariausių gėlių. Ratiliams patinka derlinga, laidi vandeniui ir orui žemė, auga saulėtose vietose bei yra atsparūs šalnoms. Augant ir kraunant pumpurus, ratilius reikia papildomai tręšti, o per sausras  laistyti, kadangi prasčiau žydi. Trąšas rinkitės su kuo mažesniu azoto, ypač amonio formos, kiekiu. Nepakenčia šviežiu mėšlu tręštos dirvos.

Ratiliai auginami klombose, lysvėse, bordiūruose, sodinami grupėmis gėlynuose, tinka puokštėms ir auginti vazonuose. Norint, kad žiedai būtų didesni, reikia pašalinti šoninius pumpurus. Ratilių sėklos subręsta rugsėjo pabaigoje, renkamos keletą kartų, daigios 2–3 metus.

Išsirinkite tinkamas ratilių sėklas ir šie nuostabūs, trapūs ir spalvingi žiedai papuoš Jūsų aplinką ilgam. Mūsų internetiniame kataloge ratilių sėklos parduodamos už itin patrauklią ir kiekvienam prieinamą kainą. Reikiamą ratilių rūšį išsirinksite apžiūrėję nuotraukas, kuriose tiksliai pavaizduota augalo išvaizda, spalva ir pavadinimas. Spustelėję ant nuotraukos, galite susipažinti su augalo sodinimo, auginimo ir priežiūros ypatumais. Parduodamoms ratilių sėkloms kataloge, taikome įvairias akcijas, todėl ratilius, kaip ir kitas patikusias gėlių sėklas, galite įsigyti pigiai. Ne tik sutaupysite, bet ir džiaugsitės spalvingais augalais!