Pašariniai runkeliai

Pašariniai runkeliai, tai gerai gyvuliams tinkantis pašaras. Šie runkeliai sėjami, kada dirvos temperatūra įšyla iki 6–8 laipsnių šilumos, o geriausiai auga esant 15–20 laipsnių temperatūrai, taip pat pašariniai runkeliai pakenčia nedideles šalnas. Renkantis pašarinių runkelių rūšį, turėtumėte atkreipti dėmesį į auginimo sąlygas, sausųjų medžiagų kiekį ir į tai, automatizuotai ar rankiniu būdu bus nuimamas derlius.

Pašariniai runkeliai nėra jautrūs dirvožemiui, bet jeigu norite sulaukti didesnio derliaus, patariama pašarinius runkelius auginti derlinguose, nepiktžolėtuose, neutraliuose arba silpnai rūgščiuose dirvožemiuose. Geras priešsėlis pašariniams runkeliams yra žieminiai javai, bet gali būti auginami ir po vasarinių javų, ankštinių augalų, bulvių ir kt.

Mūsų internetinėje parduotuvėje galite įsigyti pašarinių runkelių sėklų už kiekvienam iš Jūsų prieinamą kainą. Nuotraukose pavaizduoti išaugę pašariniai runkeliai, taip pat nurodomi tikslūs rūšies pavadinimai bei kiekis, kurį galite pasirinkti, tad tinkamas pašarinių runkelių sėklas – tikrai išsirinksite! Parduodamoms pašarinių runkelių sėkloms taikome įvairias akcijas, todėl pašarinius runkelius galite pirkti itin pigiomis kainomis!