UAB „Nojus“ nuolat ieško būdų, kaip kokybiškas daržovių, gėlių, uogų ir kitų augalų sėklas, taip pat sėklas vejai padaryti prieinamesnes kuo didesniam klientų ratui, kaip paskatinti žmones daržoves auginti patiems. Šiandien beveik viską galime nusipirkti internetu, taigi, kodėl internetu nepirkti sėklų?

Kodėl verta sėklas pirkti internetu?

Yra daug sėklų pirkimo internetu privalumų, dalinamės pagrindiniais:

  1. Jums nereikia laukti eilėse sėklų pardavimo vietose arba prekybos centruose;
  2. Patogu atsiskaityti už prekes. Atsiskaityti galite tiek bankiniu pavedimu, tiek grynaisiais pinigais atsiimdami pirkinius;
  3. Greitas pristatymas. Pirkinius gausite vos per 4-5 darbo dienas, jas kurjeris Jums pristatys iki pat namų ar darbo durų;
  4. Didelis pasirinkimas. Jokioje kitoje sėklų prekybos vietoje nerasite tokio plataus asortimento, nes nėra galimybių fizinėse parduotuvėse pateikti visos įvairovės;
  5. Konsultacijos telefonu arba el. paštu. Jei kyla klausimų apie vieno ar kito augalo sodinimą, priežiūrą ar augalų suderinamumą, visada laukiame Jūsų skambučio arba elektroninio laiško. Mūsų konsultantai visada atsakys į visus iškilusius klausimus.

Sėklos internetu: kaip pirkti?

Tiesiog įsitaisykite patogiai, pasidarykite puodelį kavos arba arbatos ir paskirkite šiek tiek laiko daržo ir sodo planavimui. Jums nereikia niekur važiuoti ir sėklų aprašymus skaityti atsistojus prie sėklų stendo prekybos centre. Išsirinkite patikusias rūšis bei veisles, paskaitykite aprašymus, palyginkite skirtingus variantus. Patikusias ir tikusias sėklas dėkite į pirkinių krepšelį ir rinkitės kitus augalus.

Kai suplanuosite visą daržą ir sodą, išsirinksite visas sėklas, apmokėkite pirkinius ir laukite kurjerio nurodytu adresu. Arba nemokėkite, o pasirinkite, kad apmokėsite gavę užsakymą.

Sėklos e-parduotuvėje nojus.lt – paprasta, patogu ir greita. Taupykite savo laiką, geriau skirkite jį rūpinimuisi savo bei savo šeimos sveikata ir gera savijauta – auginkite daržoves, uogas ir prieskoninius augalus.