Eustomos

Eustomos gėlių žiedai gali būti įvairiausių spalvų – violetinės, baltos, rožinės, mėlynos, rausvai violetinės, ir net dviejų spalvų. Anksčiau šios gėlės buvo auginamos vien tik kaip skinama gėlė. Šimtai naujų hibridinių veislių buvo išvesta, kadangi, pamerkta vazoje, gėlė puikiai išsilaikydavo iki 3 savaičių.

Dabar eustomos gali būti žavios ir nereiklios kambario puošmenos. Eustomų sėklas reikėtų pasėti birželio–liepos mėnesiais į šildomą dauginimo lysvę. Apiberti labai plonu žemių sluoksniu. Eustomų sėklos laikomos šviesioje vietoje, 15–18°C temperatūroje, o žiemoja 10°C patalpoje.

Eustomas laistyti reikėtų kasdien ar beveik kiekvieną dieną. Įsitikinkite, kad gėliapuodžio dugne yra skylutės vandens pertekliui ištekėti. Jei gėlė buvo laistoma pakankamai ir pradeda vysti lapai, reikia perkelti augalą į didesnį puodą. Žemė turi būti nuolat vidutiniškai drėgna ir kas savaitę tręšiama.

Tinkamas eustomų sėklas rasite mūsų internetinės parduotuvės kataloge – pirkite kokybiškas sėklas ir džiaukitės šiais išskirtiniais gėlių žiedais! Išsirinksite pagal patinkančias žiedų spalvas, pavadinimą, pateiktas nuotraukas ir detalius aprašymus. Eustomų sėkloms nuolat taikome akcijas, tad pasinaudoti gera kaina – tikrai verta! Pirkti eustomų sėklas internetu galite pigiai ir greitai!