Katarantai

Katarantai yra vienmečiai, kambariniai augalai, šiltoje, ramioje, palankioje vietoje gali augti netgi sodo lysvėje. Jo tamsiai žalius, 2,5–7 cm ilgio lapus puošia balta vidurinė gysla, o 3 cm dydžio žiedai – rožiniai arba balti, jų viduriukas – raudonas arba geltonas.

Katarantai geriausiai auga šviesioje, tačiau ne saulėtoje vietoje. Vasarą mėgsta būti šiltai, žiemą – kiek vėsiau, apie 15°C, sunkiau auga ten, kur vėsus ir lietingas klimatas. Katarantai labai jautrūs šalčiui.

Vasarą katarantai laistomi gausiai, tačiau pernelyg didelės drėgmės vengti taip pat reiktų. Rekomenduojama nuo kovo iki rugpjūčio mėnesio tręšti, kas pora savaičių. Katarantus taip pat reikėtų kiekvieną pavasarį persodinti į gėlių žemę.
Nojaus internetinėje parduotuvėje katarantų sėklos parduodamos gera kaina, kuri patiks kiekvienam daržininkui, tad patinkančias gėlių sėklas išsirinksite apžiūrėję nuotraukas, kuriose pavaizduota tiksli augalo išvaizda, spalva ir pavadinimas. Paspauskite ant nuotraukos ir susipažinkite su katarantų sodinimo, auginimo ir priežiūros ypatumais. Parduodamoms katarantų sėkloms internetu, dažnai taikome įvairias akcijas, todėl gėles galite pirkti pigiai ir vos kelių mygtukų paspaudimu – papuoškite savo gėlynus!