Lobuliarijos

Lobuliarijos – vienmečiai augalai, kilę iš Viduržemio jūros apylinkių. Išskiriamos penkios šių augalų rūšys, tačiau daugiausia auginamos pajūrinės lobuliarijos. Pajūrinės lobuliarijas dar kitaip vadinamos alysais ar alysiukais.

Lobuliarijos geriausiai auga saulėtoje vietoje. Dauguma veislių yra gan kompaktiškos, stiebai – tik 6–10 cm ilgio. Žiedai balti, abrikosų spalvos, violetiniai, alyviniai ir rausvi. Kvepia labai stipriai, aromatas panašus į medaus. Per tankiai susodinti augalai silpnai žydi. Lobuliarijas reikėtų sodinti lovelių kraštuose, kur jų nestelbtų kiti augalai.

Geriausiai žydi saulėtoje vietoje ir dalinėje paunksnėje. Lobuliarijos sėklos sėjamos kovo–balandžio mėnesiais šiltnamyje ar ant palangės, o tręšiama saikingai: pora kartų į mėnesį kompleksinėmis trąšomis.

Pirkite kokybiškas lobuliarijų sėklas mūsų internetinėje parduotuvėje ir kurkite romantišką kraštovaizdį gėlynuose, alpinariumuose arba šiais augalais apsodinkite gėlynų kraštus! Siūlomas lobuliarijų sėklas rinkitės pagal spalvą, pavadinimus, pateiktas nuotraukas ir detalius aprašymus. Lobuliarijų sėkloms nuolat taikome akcijas, todėl pasinaudoti gera kaina – privalote! Pigiai ir vos kelių mygtukų paspaudimu pirkti lobuliarijų sėklas internetu.