Sėklos gėlių

“PanAmerican seeds” - tarptautiniu mastu pripažinta ir pasaulyje pirmaujanti augalų veisėja ir kryžmadulkių sėklų gamintoja, lyderiaujanti pagal laimėjimus augalų mokslo srityje. Pagrindiniai kompanijos tikslai – patikimumas, nuoseklumas ir kūrybiškumas. Kiekvienas produktas prieš įvedant į rinką kruopščiai tiriamas.Kompanijos „PanAmerican seed“ sėklos ypatingos tuo, kad tai:

  • Paskatinto daigumo sėklos (angl. Primed) - dygimo proceso stimuliavimas siekiant, kad sėklos sudygtų greičiau ar tolygiau. Paskatinto daigumo sėklos parduodamos vienetais.
  • Granuliuotos (dražuotos) sėklos (angl. Pellets) - pakeista sėklos forma, apveliant ją augimą skatinančiais ir apsaugą nuo ligų garantuojančiais preparatais. Tai leidžia koreguoti sėklos dydžio ir formos tolygumą, kuris pagerina sėjimo procesą. Labai smulkios gėlių sėklos granuliuotos, todėl jas lengva sėti, o išdygę daigeliai būna stipresni, atsparesni ligoms (granulėse esantis apsaugos priemonių ir trąšų kompleksas apsaugo jauną išdygusį daigelį). Granuliuotos sėklos parduodamos vienetais.
  • Sėklų apdorojimas (angl. Film coated seed). Standartinės sėklos padengtos žalios spalvos apvalkalu, kuriame yra standartinis fungicidų mišinys. Apvalkalo dėka fungicidai tolygiai paskirstomi ant visų sėklų. Liečiant tokias sėklas ar dirbant su jomis, fungicidai beveik nepatenka ant rankų, todėl kelia daug mažesnį pavojų žmogaus sveikatai.
  • Tiek profesionaliems, tiek mėgėjams gėlių augintojams siūlome platų, novatoriškų ir aukščiausios kokybės “PanAmerican seeds” žolių, daugiamečių, vienmečių, skinamų ir vazoninių gelių asortimentą: petunijas, spriges, našlaites, lobelijas, serenčius, gazanijas, portulakas, verbenas, flioksus, šalavijus, žiemes ir daug kitų.

Tinkamas gėlių sėklas rasite mūsų internetinės parduotuvės kataloge, o rinktis tikrai yra iš ko! Platus asortimentas daugiamečių, vienmečių ar dvimečių gėlių, o kokia žiedų paletė! Žaismingos, išmargintos, pastelinės ar ryškios spalvos, įvairios žiedų formos, dydžiai, aukščiai, ankstyvos, vidutinės ir vėlyvos veislės – išsirinkite ir pirkite kokybiškas gėlių sėklas, kurių grožiu vėliau negalėsite atsistebėti! Tegul Jūsų gėlynai, darželiai prie namų ar sode, vazonai, palangės išaugina gausius, spalvingus, traukiančius akį žiedus, o sukurti unikalūs, estetiški ir puošnūs gėlynų dizainai – džiugina ne tik pačius, bet ir aplinkinius!

Gėlių sėklas rinkitės pagal veisles, žiedų formas, ankstyvumą, aukščius, dydžius: apsisprendimą palengvins tikslūs pavadinimai, pateiktos nuotraukos ir informatyvūs aprašymai. Apie gėlių sėklų auginimą, priežiūrą, tręšimą taip pat galite pasiskaityti ant sėklų pakelio nugarėlės. Siūlomoms gėlių sėkloms nuolat taikome akcijas, įvairias nuolaidas, tad pasinaudoti gera kaina – tikrai verta! Pirkti sėklas internetu galite pigiai ir vos kelių mygtukų paspaudimu. Tinkamai puoselėkite, prižiūrėkite augalus ir jie apdovanos žiedų gausa bei puoš gėlynus viso sezono metu!

PANAMERICAN logo PMS kleur 3551