Žiemės

Žiemės – tai labai gausiai žydinčios gėlės, tinkančios auginimui vazonuose ir gėlynuose, taip pat loveliuose, talpyklose. Šios gėlės panašios į spriges, lapeliai blizgūs. Auga sausose, karštose sąlygose, be to, yra pakančios vėsiam orui, tačiau labai jautrios šalčiui.

Žydi nuo vėlyvo pavasario iki vasaros pabaigos. Žiemių kereliai kompaktiški, nereikalauja daug priežiūros. Šiems augalams tinka smėlio, priemolio dirvožemis.

Pas mus galite įsigyti įvairių gėlių sėklų internetu. Jeigu norite, kad spalvingi žiemių žiedai papuoštų Jūsų gėlyną, vazonus, lovelius – nieko nelaukite ir rinkitės iš mūsų siūlomų kokybiškų gėlių sėklų!

Mūsų internetiniame kataloge žiemių sėklos parduodamos už itin patrauklią ir kiekvienam daržininkui prieinamą kainą. Žiemių sėklas išsirinksite apžiūrėję nuotraukas, kuriose tiksliai pavaizduota augalo išvaizda, spalva ir pavadinimas, rūšis ir kita reikalinga informacija. Paspauskite ant nuotraukos ir susipažinkite su augalo sodinimo, auginimo ir priežiūros ypatumais. Parduodamoms žiemių sėkloms kataloge, taikome įvairias akcijas, todėl žiemių sėklas galite įsigyti pigiai. Ir sutaupysite, ir džiaugsitės unikaliais, spalvingais žiemių žiedais savo gėlynuose!