Šilauogė Chandler - vidutinio vėlyvumo šilauogių veislė, kilusi iš Šiaurės Amerikos. Ji yra viena iš populiariausių šilauogių veislių pasaulyje. Išverminga šalčiui ir labai derlinga veislė. Veda bene stambiausias ir didžiausias uogas ir yra pačio ilgiausio derėjimo šilauogių veislė!

Vaisiai labai dideli (iki 2,5 cm diametro), visiškai suploti, užapvalinto šešiakampio formos, aromatingi, labai skanūs. Prinokę — tamsiai mėlynos spalvos, susitelkę į nedideles kekes. Minkštimas labai mėsingas, puikaus skonio, saldžiarūgštis, kuomet pilnai prinoksta saldus. Nuskintos uogos labai ilgai išsilaiko šviežios ir tinkamos transportavimui. Taip pat jos yra linkę ilgai ir iš lėto nokti. Įprastai derėjimas prasideda nuo liepos pabaigos ir trunka mažiausiai vieną mėnesį, o ilgiausiai net du mėnesius.

Derėjimas prasideda liepos pabaigoje. Ilgiausias derėjimas iš visų šilauogių veislių!

Vaiskrūmis auga gana lėtai, palyginti su kitomis šilauogėmis, labiau į plotį vertikaliais ūgliais, užauga iki 1,5 m. Krūmas labai stiprius ir turi storus ūglius iš pagrindo. Veislė atspari šalčiui. Tai — labai derlinga veislė, vedanti vaisius reguliariai ir gausiai. 

5903263607137

PANAŠIOS PREKĖS