Špinatai

Špinatai yra nekaloringi, žali ir labai vertingi. Ši daržovė stiprina regėjimą, gerina virškinimo sistemą, teigiamai veikia nervų sistemą. Prancūzijoje špinatai laikomi daržovių karaliais ir skrandžio šluota. Maistui vartojami jauni špinatų lapai, kol dar nėra išaugusių žiedstiebių – susidarius žiedstiebiams ne tik kietėja špinatų lapai bei blogėja jų skonis, bet juose padaugėja oksalo rūgšties, kuri yra kenksminga žmogaus organizmui. Špinatai lengvai virškinami, todėl puikiai tinka prie bet kokių patiekalų, palengvina jų virškinimą, juos valgyti galima apdorotus arba žalius. Puikaus skonio špinatai dera tiek prie salotų, tiek prie mėsos patiekalų.

Špinatų sėklos auginamos gerai įdirbtoje, derlingoje dirvoje. Daržovės mėgsta drėgną ir patręštą žemę. Špinatų sėklos sėjamos rudenį arba anksti pavasarį. Špinatus reikėtų gausiai laistyti, geriausiai vakare.

Mūsų internetinėje parduotuvėje galite pirkti špinatų sėklas. Parduodamomis špinatų sėklomis ir užderėjusiu derliumi liks patenkintas tiek daržininkas mėgėjas, tiek profesionalas. Išsirinkti tinkamas špinatų sėklas padės tikslūs pavadinimai, pateiktos nuotraukos ir detalus aprašymas. Siekiame pasiūlyti Jums kokybiškų špinatų sėklų gera kaina. Pasinaudokite nuolat taikomomis įvairiomis akcijomis! Internetu špinatų sėklas galite pirkti ne tik pigiai, bet ir patogiai bei vos kelių mygtukų paspaudimu, vadinasi, sugaišite vos kelias minutes.